Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, taaaak, te żyłki! Też tego miałam w cholerę, umiałam całą masę wzorów, nauczyłam niektóre koleżanki, a jakiś czas później ja zapomniałam, a one w kółko mi powtarzały 'jak to nie umiesz, przecież mnie nauczyłaś' :lol:

Z muliny też wyszłam z wprawy, pamiętam kilka podstawowych wzorów, ale np. napisów już bym nie zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, mi z tych dalszych się jeszcze marzą kraje jak Japonia, przepych w ZEA, czy Singapur. (chociaż z moim nałogiem dot. gum do żucia to nie wiem czy bym wytrzymała :lol:)

Ja zdecydowanie lepiej czuję się tam gdzie bieda. Źle się czuję w przepychu. Singapur zaliczony i jakoś nie marzy mi się, aby tam wracać. Bo po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, mi z tych dalszych się jeszcze marzą kraje jak Japonia, przepych w ZEA, czy Singapur. (chociaż z moim nałogiem dot. gum do żucia to nie wiem czy bym wytrzymała :lol:)

Ja zdecydowanie lepiej czuję się tam gdzie bieda. Źle się czuję w przepychu. Singapur zaliczony i jakoś nie marzy mi się, aby tam wracać. Bo po co?

 

Ja mam dosyć biedy, gdy patrzę tu, niedaleko, na wyciągnięcie ręki... Chciałabym czasem popatrzeć na coś 'innego'... Chociaż i tak wiem, że nic z moich wojaży nie będzie ;)

No i drugi czynnik - za bardzo współczuję, jak patrzę na biedę... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×