Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kocham jak ktoś mówi po francusku. Mam do wyboru w liceum, ale pewno nie pójdę (po pierwsze, grożą wyjątkami, po drugie, pójdę na niemiecki, który już znam i będzie łatwiej), chociaż jest ten język na mojej liście 'chciałabym kiedyś powiedzieć chociaż parę zdań' :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham 'stwardzać' po niemiecku, ale francuski też mi się podoba. I hiszpański, włoski...

Fiński jest szczytem moich językowych marzeń, ale na to nie ma szans :D

Nienawidzę swojej polskości, może dlatego pałam miłością do obcych języków...

 

ladywind, ej no, co jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, może dlatego, że nastawiasz się na to złe?

:

 

pewnie też, ale ogólnie wydaje mi się, że po prostu jestem..zmęczona. Wiesz jeszcze niedawno w ciągu dnia nie robiłam KOMPLETNIE NIC. właściwie to leżałam w łóżku i oglądałam seriale co najwyżej. Chodziłam spać o 4 i wstawałam o 13.

Od niedawna chodzę spać 23-24, wstaję o 10, pierwsze co lecę z psem na spacer, potem przełamuję się lękowo, ogarniam chałupę i takie tam, do tej 15 zazwyczaj ciągle się kręcę i na pewno robię dużo więcej niż wcześniej..może dlatego potem się czuję taka...wypluta i zmęczona psychicznie...ciężko jest. :( Czasami mam ochotę się poddać, bo było łatwiej jak się nic nie robiło..eh ta już piszę ze łzami w oczach..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, portugalski? Oooo, też... :105:

No ale w moim przypadku 'chcieć', a 'móc'... Ale na wymiany studenckie bym się wybrała.Tylko pierw musiałabym nad sobą popracować... Ale mam czas! :D

slow motion, będzieeeeesz? A nie chciałabyś ubić interesu? :D

 

-- 14 mar 2012, 16:07 --

 

ladywind, no to niedobrze... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, no, bardzo chcę Brazylię zwiedzić, a tam w głównej mierze ten język. Stanąć ponad wszystkim jak Chrystus nad Rio. :)

 

-- 14 mar 2012, 17:08 --

 

slow motion, mam rodzinę, ale pierwszy raz odkładałem pieniądze i pojechałem sam na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, robię kolczyki, tzn. konspekt kończę pisać i się zabieram, mam na dzisiaj kilka projektów, które chciałabym sprawdzić :). Pani w sklepie mnie pytała gdzie kolczyki kupiłam, hehe, to było całkiem miłe :).

 

Polećcie mi jakiś 'babski', lekki film, najlepiej komedia, taka do zobaczenia, do odmóżdżenia ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×