Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, nie że zakazane, ale oficjalnie nigdy się nie 'ujawniłam' z imienia ;). Ale racja - to coś musi znaczyć, ten dzień był dla mnie przełomowym w życiu :)

 

dam radę, może się nie uduszę ani nic:p.

a imię... rodzice z fantazją i zamiłowaniem różnych świętych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzisiaj fatalnie czuję, byłam w supermarkecie, prawie tam zemdlałam, cały czas czuję w sobie lęk, niepokój, bardzo szybko się męczę, mam liczne dolegliwości sercowe.. dzis mam tak "osłabione" serce, że czuję się, jakbym przeszła zawał :( Czy jest tu ktoś kto ma/miał podobne objawy i zechce porozmawiać ze mną przez gg? Aha, dodam jeszcze że duszności mam cały czas ;(( I cały czas uczucie, że długo już nie pożyję z tym i umrę ;((( Proszę niech się ktoś odeziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini1290, podejrzewam, że to nie dolegliwości sercowe, a nerwobóle w okolicach mięśnia sercowego...

Nic Ci nie będzie. Leczysz się jakoś? Ja miałam identyczne objawy na początku, duszności, nerwobóle...

 

-- wtorek, 13 marca 2012, 22:34 --

 

slow motion, kto mnie wydał ;>, haha nie no żartuje, wiem że już połowa mnie na fb widziała i wie ;), ale... wszystko zostaje 'w rodzinie' mam nadzieje ;). Nie ma problemu przecież :). No i większość ludzi myśli że z Polską nie mam wiele do czynienia, albo że przynajmniej mam jakieś korzenie włoskie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam nerwobóli!!! Tylko jak się czymś nawet lekko zestresuje jakąś nagłą sytuacją, np. że szef do mnie dzwoni, to czuję takie jakby "poderwanie się" serca, "szarpnięcie" serca niewiem jak to nazwać, ale przez to uczucie mam wrażenie jakby mi serce miało stanąć ;(( Nie daje już rady, oprócz tego poza domem wiecznie wysoki puls plus duszności praktycznie NON STOP !!! ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :P

 

-- 13 mar 2012, 21:37 --

 

dobry wieczór :P

 

-- 13 mar 2012, 21:37 --

 

dobry wieczór :P

 

-- 13 mar 2012, 21:37 --

 

dobry wieczór :P

 

-- 13 mar 2012, 21:38 --

 

hahahha ale zaspamowałam :P ale jakos reka mi utkneła na "myszce" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini1290, powiem tak... jak badania zrobione i nic nie wyszło, to nie może być nerwica tylko to jest nerwica... Może jeszcze w połączeniu z depresją lekką? Wtedy fizyczne siły opadają... ale samo to, że masz duszności może męczyć organizm bo nie dostarczasz mu odpowiedniej ilości tlenu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 10 min do 6-stej ,ale co tam,chyba mi wybaczycie bo mój dzień się zaczął 2 godz. temu

Ciemno za oknem,a ja muszę wychodzić.Pewno pełno piesów biega luźno i ludzi straszy po drodze-trochę się boję,a mam 2 km do przystanku polami.

 

Dzień dobry

Miłego dnia

i :papa: nie długo pewnie się odezwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×