Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, to jak się ubiera człowiek wartościowy??

W tej chwili ubrany jest w czarne bojówki i siedmioletni T-shirt Behemotha.

 

.nie oceniamy ludzi po wyglądzie

No tak, klasyk. Niby każdy powtarza, że nie należy oceniać, ale... No jak w pierwszym spotkaniu możemy poznać, ocenić człowieka, uznać za godnego zaufania? Przecież ludzi poznajemy całe życie, a wygląd - chcemy czy nie - wysyła nam jakieś sygnały.

To moje zdanie.

To znaczy jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, wyżywaj się, śmiało, samo zdrowie :mrgreen: Powiedzmy, co za demony w nas siedzą 8)

 

W tej chwili ubrany jest w czarne bojówki i siedmioletni T-shirt Behemotha.

Albo w majtki i koszulkę Darkthrone :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, spróbuj chodzić osobiście i pytać wprost czy nie ma pracy, kiepska sprawa dla tych co nie mogą zerwać się z łóżka, ale ja właśnie tak znalazłem większość robót, w których dotychczas byłem.

 

idle, nie bądź taka pewna siebie. Moje rekwizyty to pejcz zakończony kolczatką, podgrzewane w ogniu kajdanki, kij bejsbolowy i nasterydowany rotwailer :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, a co ma do tego pasek?

Bojówki nie mają gumki więc muszą trzymać się na pasku. A pasek uciska.

 

miałam fakultet z niemieckim wykładowcą odnośnie wyglądu i ubioru. To jak się ubieramy świadczy o tym co czujemy, jacy jesteśmy. Ubiór, tatuaże czy kolczyki są częścią nas.

No, np. jak człowiek ma tatuaż to świadczy, że lubi tatuaże, jak ma brodę to że lubi brody, jak ma kolczyki to znaczy, że lubi kolczyki.

Ale co z tego? To są uczucia do części wyglądu. Taka informacja jest bezużyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, spróbuj chodzić osobiście i pytać wprost czy nie ma pracy, kiepska sprawa dla tych co nie mogą zerwać się z łóżka, ale ja właśnie tak znalazłem większość robót, w których dotychczas byłem.

Mam podobne doświadczenia... Z CV to jeszcze nigdy nie dostałam pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CV to jeszcze nigdy nie dostałam pracy...
no ja też ale dlatego, że jest raczej kiepskie :roll: a rozmowa w 4 oczy to zupełnie co innego...

 

-- 13 mar 2012, 19:52 --

 

Poza tym zdarza się, że nie szukają pracowników, a np. myślą o tym...i to już daje jakąś przewagę. Sęk w tym żeby zrobić dobrą mapę poszukiwań i się nie zniechęcać szybko co jest deko trudne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×