Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje irracjonalną nienawiść do chłopaków w szerokich bluzach i niskich spodniach, do ich dziewczyn w szerokich bluzach i wąskich spodniach, do ich tępej i denerwującej muzyki, do ich wyrazów twarzy, po których można poznać albo cwaniaka albo skończonego debila z IQ ledwo przekraczającym próg upośledzenia umysłowego. Do ich braku szacunku, nieuzasadnionego poczucia wyższości nad innymi ludźmi (no dobra, to mnie akurat bawi, zwłaszcza ich dziunie zamiatające moje włosy u fryzjera 8) ), po prostu szkoda słów. Wiem, że to dziecinne, ale po prostu nie mogę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię luźne ubrania i to nie chodzi o przynależność do jakiejkolwiek z subkultur tylko po prostu takie ciuchy są mega wygodne...nie oceniamy ludzi po wyglądzie :nono:

 

Mnie wkurza, kolejny bezpłciowy, kiepski dzień. Jutro będzie taki sam.....pojutrze też.....popojutrze znowu....NAGLE JEB coś złego się wydarzy... i dochodzenie do siebie, zbieranie sił...i co dalej? ...znowu nudny kiepski dzień itd, itd :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ich braku szacunku, nieuzasadnionego poczucia wyższości nad innymi ludźmi (no dobra, to mnie akurat bawi, zwłaszcza ich dziunie zamiatające moje włosy u fryzjera 8) )

Dzięki. Czujesz się lepsza, bo chodzisz do szkoły, a one pracują?

 

-- 13 mar 2012, 17:18 --

 

nie oceniamy ludzi po wyglądzie :nono:

Midas, ale to się sprawdza w 95% przypadków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.nie oceniamy ludzi po wyglądzie

No tak, klasyk. Niby każdy powtarza, że nie należy oceniać, ale... No jak w pierwszym spotkaniu możemy poznać, ocenić człowieka, uznać za godnego zaufania? Przecież ludzi poznajemy całe życie, a wygląd - chcemy czy nie - wysyła nam jakieś sygnały.

To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, gdybym sama miała określić, z pewnością byłby to ktoś schludnie wyglądający. (chociaż sama cenię ludzi, którzy wybijają się z tłumu.) I nie chodzi mi o przepych, lans na markowe ciuchy i jak najwięcej znaczków, bo to świadczy zazwyczaj o pyszałkowatości. Schludność, zadbanie, tyle.

Ale dla każdego 'człowiek wartościowy' wygląda inaczej ;) To też moje zdanie.

Jednak miałam wykłady, zajęcia na których była psychologia koloru i ubioru. ;)

 

Kiya, ktoś się ze mną zgadza? Cholera, świat się wali :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ubiór chyba niewiele o mnie mówi nie jestem członkiem żadnych subkultur, bluzy lubię ale na spodnie niskie w kroku i czapeczki z płaskim daszkiem to nie mogę patrzeć. Moim znakiem rozpoznawczym są rozwiązane buty i koszula wystająca ze spodni bo taki jestem niepoukładany. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, ale to się zgadza, bo ja nie jestem wartościowa :twisted:

 

Vett, a to suki! :evil:

 

-- 13 mar 2012, 18:02 --

 

Midas, dres dresowi nierówny. Kiedyś bawiłam się w rysowanie komiksów. Wymyślanie kreacji dla postaci żeńskich sprawiało mi ogromną frajdę, ale nad chłopcami musiałam się mocno zastanowić... Wtedy właśnie stwierdziłam, że zdecydowana większość chłopaków ubiera się podobnie - najczęściej są to jeansy + t-shirt + bluza lub sweter. Reasumując - większość męskiej części populacji nosi bluzy, a my tu mówimy o tych, którym z oczu tępo patrzy :twisted:

 

(post napisany przed wejściem klienta do sklepu, wysłany po jego wyjściu, toteż z pewnym poslizgiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kto powiedział, że się nie zgadza ten opis... :mrgreen: Dla większości ludzi w moim otoczeniu nie jestem wartościowa bo nie daję dupy przy każdej napotkanej okazji i sama nie uważam się za coś wspaniałego. Taki mały wariat na czyimś punkcie... :lol:

 

Kiya, nooo, miałam ochotę zedrzeć im skórę. niech pocierpią jak ja :twisted:

 

-- 13 mar 2012, 17:03 --

 

Kiya, macie jakiś klientów? :shock: który to dziś? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram szufladkę i wrzucam do niej obraz nieschludnie ubranych- czyli niepotrzebnie zakompleksionych dziewczyn. 8)

 

Mnie się wydaje, że Idle po prostu ubiera się załóżmy jak "metal" dlatego całą resztę uznaje za debilów. I to jest chyba najgorsze dla wszystkich co tak "fanatycznie" reprezentują swój jakiś tam styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×