Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś uogólniony mnie dopadł niezbyt silny,ale czuje jak z tyłu za mną się czai jak nie przymierzając przyczajony tygrys albo jakiś smok, ale mnie właśnie silnie wzdrygnęło całym ciałem nieprzyjemnie . :pirate: .

Ciekawe dlaczego, chyba wiem dlaczego :?:roll: , ech :!: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to ćwiczenia, albo raczej słuchanie blablablania xD wczoraj w pocie czoła pisałam list motywacyjny na nie, JA, to nie takie proste, kiedy trzeba napisać o sobie same superlatywy XD dobra, lecę! trzymajcie się wszyscy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, a chociaż ładne masz te ściany? Ja przez ostatnie półtorej roku miałam w pokoju jedną calutką pustą białą* ścianę. Doprowadzała mnie do szału. W tym negatywnym znaczeniu. Bardzo negatywnym.

 

*nazwijmy ją umownie białą, tak zapewne kiedyś wyglądała.

 

Anyway, aktualnie masz 3. miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, gapię się najczęściej na tą/tę w kiblu, a mam tam kafelki w gustownych odcieniach brązu. Leżąc obserwuję sufit, teoretycznie biały, praktycznie lekko beżowy. Czasem na suficie przysiada jakaś mucha, a po ścianie łazienki pełzają rybiki cukrowe, to jest to jakaś atrakcja, jakieś przełamanie monotonii.

 

3 miejsce? W tym konkursie? Ale mam kilka głosów, to jest dobrze, cieszę się. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie 8)

zjadłem śniadanie,wypiłem zioła, rozpaliłem w piecu he he 8)

i co najważniejsze spakowałem moje koła letnie z Buni co by sprzedać i kupić wiesze i piękniejsze :105:

Ależ jestem podjarany aż spać nie mogę w nocy :mrgreen:

 

 

Co tam u Was słychać?

Łukasz to uważaj na ciśnienie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×