Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ja też bardzo żałuję, ale planowanie przy nerwicy jak widać rzadko ma sens. W nocy z soboty na niedziele dostałam ataku, nie dałam rady dojść do siebie, cały dzień chodziłam roztrzęsiona. Zatem do następnego, mam nadzieje, że niedługo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieźle zmasakrowana po naszym spotkaniu AA, no i jak widać nie mogę po nim spać, takie zrobiło na mnie wrażenie :P Czekam na kolejne z utęsknieniem :mrgreen: Mam nadzieję, że dożyje :P Boszszsze, przede mną zapowiada się ciekawy dzień pracy, życzcie mi powodzenia :D See you later alligator :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłam;

"Melanż (melange, melanżyk) z fr. mélange - mieszanina - określenie ostrej popijawy z której zwykle nikt nie wychodzi trzeźwy. Zazwyczaj dużym ilościom alkoholu (najczęściej piwo i wódka) towarzyszą skręty ze staffu. Ostatnio często na melanżach spotykamy fajki wodne (szisze do tytoniu smakowego oraz bongo do staffu). Melanż może się odbywać w różnych miejsach począwszy od ogniska przy lesie, a skończywszy na luksusowym domu. Zawsze na melanżach przebywają przedstawiciele obydwu płci (zwykle w proporcjach 50% na 50%), niektóre melanże kończą się nieszczęśliwie dla niektórych przedstawicielek płci pięknej. Kobietom przed wyjściem na melanż zaleca się zażyć pigułki antykoncepcyjne."

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×