Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, w internecie jest dużo, ale nie jest to wiarygodne źródło... Dużo sprzecznych informacji jest. Jak wrócę wieczorem z zajęć to coś Ci podeśle, chociaż większoś książek, z których się uczyłam, korzystam musiałam po prostu kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, naleśniki ze szpinakiem i z serem feta, przeróżne sałatki: np. grecka, cesar, z tuńczykiem. Pierś z kurczaka w różnej postaci np z ryżem lub makaronem. Ryby, które też można podawać różnorodnie na zimno, na ciepło, żeby nie zbrzydło. Podawać dalej? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, oczywiście zgadzam się z Tobą..często zapominamy, że nasi Panowie też nie zawsze muszą być w świetnej formie, rozsiewać uśmiechy i zarażać dobrym humorem.

 

dominika92, może /???/jak już wstanie, zrób Mu jakąś miłą niespodziankę :mhm::mhm::?: Niech poczuje, że też się martwisz Jego słabszym samopoczuciem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, eh, wiem , że może, ale już nie mogę patrzeć na to jego snucie się :/ jutro ma rozmowę o pracę, może tym razem się uda?? :(

oczywiście zrobił to co najbardziej lubi w takich sytuacjach- poszedł spać. :hide:

w takim razie nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki i też Go wspierać! :smile:

 

jasaw ja jeszcze nie mam "swojego Pana" :mrgreen:, ale faktycznie potrzebne jest wzajemne wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×