Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, ja mam ostatnio ciągle..jak nie wstanę i nie zajmę się czymś od razu to tak jest..

 

izzie, kurczę, ja to mam beznadziejną dietę i pewnie mam dużo braków..chciałam właśnie ostatnio zacząć się dobrze odżywiać, ale nie mam pomysłu od czego zacząć:P

 

-- 12 mar 2012, 12:23 --

 

a no i często miałam braki żelaza, ale nie mogłam go przyjmować bo skręcałam się z bólu brzucha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, br...ja np. nie jadam normalnych śniadań, albo wcale, albo jem to co zostało z poprzedniego dnia z obiadu..chciałam bym jeść więcej produktów bogatych w żelazo i magnez..więcej owoców i warzyw. w ogóle beznadziejnie się odżywiam, to pewnie też ma wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, o dobry pomysł. Co do przyjazdu to brzmi dobrze, nawet bardzo dobrze :mrgreen:

ja teraz tez staram się dobrze odżywiać choć w weekend zaszalałam :)

 

-- 12 mar 2012, 11:31 --

 

wujekEgonDaCiKlapsa, jestem dumna 8)

 

-- 12 mar 2012, 11:31 --

 

dominika92, tak jest, owoce i warzywa to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no i często miałam braki żelaza, ale nie mogłam go przyjmować bo skręcałam się z bólu brzucha..

W pastylkach to zawsze jest świństwo. Niedobory witamin i minerałów trzeba uzupełniać właściwie się odżywiając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na anemię polecam sok z buraków, moja młoda po porodzie miała sporą i nie mogła tego świństwa w tabletkach przyjmować.Po pół roku mimo ,że karmi piersią, ma wzorowe wyniki. Ale właśnie: dużo soku z buraków, szpinak, zarodki , otręby , warzywa i owoce,. oczywiście mięso też ,ale watróbki też nie tknie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie wiem co lubisz jeść.. Dobrze tolerujesz nabiał? Jedz np. Jogurt z otrębami, plus 2 mandarynki w tym. Takie lekkie śniadanie :) ja mam zrobione musli, tam jest chyba wszystko, otręby, blonnik, rodzynki, orzechy, zarodki pszenne, i to jem z jogurtem plus jakas mandarynka w środku. Albo owsianke sobie robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam mięso w każdej postaci :twisted:

uwielbiam mięso i nie wyobrażam sobie dnia bez mięsa. :mrgreen:

nawet jak mama zrobi zupę np na jakiejś kiełbasie to zupy nie jem a wybieram mięso z zupy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Warzywa czasami na patelni oczywiście z mięsem. :mrgreen:

Ryżu nie lubię ale za to makaron uwielbiam ale oczywiście z mięsem mielonym czyt. Spaghetti :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wegetarianka od kilku lat i nie mam niedoborów, na szczęście. Mięso wcale nie ma tak dużo żelaza, chodzi jedynie o wchlanianie! Ze szpitalu żelazo jest bardzo słabo wchlaniane... Sok z buraków jak najbardziej.

Dominika, jak chcesz napisz mi pw to coś Ci skomponujemy, jakiś jadlospis fajny:) jestem na 4 rokudietetyki;)

 

-- 12 mar 2012, 11:54 --

 

Kołysze mnie w tym tramwaju, a piszę z.telefonu i błędy robię... Chodziło o szpinak a nie szpital, heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam mięso w każdej postaci :twisted:

uwielbiam mięso i nie wyobrażam sobie dnia bez mięsa. :mrgreen:

nawet jak mama zrobi zupę np na jakiejś kiełbasie to zupy nie jem a wybieram mięso z zupy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Warzywa czasami na patelni oczywiście z mięsem. :mrgreen:

Ryżu nie lubię ale za to makaron uwielbiam ale oczywiście z mięsem mielonym czyt. Spaghetti :mrgreen::mrgreen:

 

 

to identycznie jak ja!! makaron i mięcho :lol: i żółty ser jeszcze :lol: ale już mi się skończyły połączenia..:P

 

izzie, a chętnie, dziękuję, ale to może wieczorem jak w domu będziesz? :D bo z tramwaju to pewnie ciężko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×