Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Masz gust na niegrzeczne Lole. ;)

Hahah, dobrze ujęte :mrgreen: Chyba jeszcze Lana Del Rey się wpisuje w mój kanon, i Liv Tyler z lat '90, zmęczony wygląd, potargane włosy duże oczy, duże usta, mały nosek i cała reszta drobniusieńka :105:

 

Nigdy nie będę tak wyglądać, bu :(

 

Lana-Del-Rey-official-350x350.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, większość dlatego, że chciała zrozumieć swoje problemy w bardziej oryginalny sposób. Jesteśmy tylko ludźmi.

 

Miałam przyjaciela. I dużo rozmawialiśmy, może i troche mi namieszał. Ludzie są tak porąbani jak drzewo na zimę. Żadko kiedy ludzie pomagają dlatego, że chcą lepiej dla innych. Albo mają w tym korzyść albo - zwykłą satysfakcję. A w psychice to duuża zmiana.

Siła sugestii, 'incepcja'. Funkcjonujemy według schematów. Trzeba tylko je zrozumieć i dotrzeć co w nich jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak to się łatwo może zmienić :P

 

-- 11 mar 2012, 15:03 --

 

Nie mam zamiaru dorastać :mrgreen: i tak, znajdę sobie taką ślicznotkę i razem będziemy piły herbatę do późnych godzin wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, jak dla mnie to trzy foty powyżej to już nie bardzo, ta z filmiku była w miarę ok, wszystkie foty idle, za chude, a mój ideał to coś takiego:

images?q=tbn:ANd9GcQsM3qe-ASgcbgoM1xV99QNVtAXTD6MPZgklfJPt9ZM6mx6VyAUYg:P:pirate:

 

A tak w ogóle wygląd moim zdaniem, to najmniej istotna rzecz w człowieku o :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×