Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Przykro mi z powodu matki, tak toksyczni ludzie powinni zgnić, pozostawieni samym sobie....

Mam nadzieję że cię to nie uraża... ale to jest po prostu złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam alkoholowstręt i jadłowstręt, nie mogę się ani nażreć, ani naj**ać, żeby było mi lepiej, to co ja mam ze sobą zrobić :?

 

-- 11 mar 2012, 00:27 --

 

O, wiem, zjarałabym się, ale o tej godzinie to już nic dobrego nie dostanę :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, ...

 

-- 11 mar 2012, 02:55 --

 

Wkurza mnie, że znowu próbowałam chwilę pożyć, co w moim przypadku zawsze kończy się źle.

 

Mianowicie - siostra wchodzi do mnie do pokoju i mówi, że idzie oglądać film, który ja też chciałam obejrzeć, a odkładamy go już od miesięcy, czy nawet lat. Więc poszłam z nią. Efekt? CAŁY swój wolny czas poświęciłam na ten głupi film, ani nic nie zrobiłam, ani się nie wyśpię, kolejny dzień wycięty z życiorysu, moja cenna wieczorna godzina oddana, bo inni ludzie oglądają filmy, więc czemu ja mam nie oglądać? Rwa mać.

 

Domyślam się, że niewiele z tego zrozumieliście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie wkurza, że moje życie jest na zmianę stresujące i nudne :?

Ooo! To tak, jak moje :D

 

To ja dołączam do grona osób z życiem na zmianę stresującym i nudnym ;)

 

Teraz wkurza mnie trochę to, że siedzę nadal w piżamie i nie mogę się odkleić od krzesła, żeby się przebrać. A jeszcze włosy by się przydało w końcu umyć, żeby wyschły na 16 do kościoła. Bo potem to zostaje mi tylko 21. Najchętniej bym w ogóle nie szła, ale u mnie w domu to nie przejdzie (mimo mojego wieku!); już wole iść świętego spokoju niż, żeby się działo to co by się działo gdybym nie poszła.. I to mnie też oczywiście wkurza :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×