Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, Czy ja wiem czy to optymizm? Bardziej myśl, że niema sobie co wymyślać problemów, i myśleć o depresji i innych. Bo to tylko pogarsza samopoczucie, a w końcu jesteśmy tu w celu by jakoś wyjść z depresji i innych, wspierać się, a nie siedzieć w tym błędnym kole co nie : )?

A może to optymizm? Tak czy siak, skoro mam dziś lepszy nastrój, wolę podjąć próbę podbudowania tych,którzy czują się gorzej.

ala1983, Hmm, jestem na krawędzi tych 2. (sam się z bratem utrzymuje i mieszkam, ale pracę mam po znajomości, nie mam też rodziny, (z tym mi się nie pali akurat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Mam pracę tzn. zaczynam około 19 marca. I stąd moje samopoczucie bo mam takie silne napady lęku, że na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie usiedzenia 8 godzin. Mówiłam lekarzowi ale zbagatelizował sprawę, idę znowu we wtorek i musi mi coś przepisać bo inaczej zamist w pracy wyląduję w szpitalu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Ok, też bym ci polecił pare serii, ale stworzę istną ścianę tekstu, o anime zawsze możemy pogadać na PW jeśli chcesz,czy czymś innym .

(Sprostowanie co do rodziny - WŁASNEJ, tj żona/dziewczyna i dziecko)

ala1983, Dasz radę, jakoś,mam nadzieję że podołasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, Ostatnie podejście, zbyt wiele ich już było. Zobaczymy.. bedę się starać a jak nie da rady to znaczy, że nie nadaje się do życia w społeczeństwie i niech mnie zamkną najlepiej dożywotnio.

 

-- 09 mar 2012, 23:06 --

 

kornelia_lilia, chodzi Ci o tego, co mnie wyprosił z gabinetu i powiedział, że nie chce mnie już leczyć? Trochę moja wina, bo czytam dużo o lekach i się w miarę orientuję, na dodatek znam mój organizm lepiej niż lekarz. No i on to tak odebrał, zresztą nie tylko on, że podważam jego kompetencje. W sumie tak to wygląda i nie dziwię się im, że się wkurzają.

 

-- 09 mar 2012, 23:08 --

 

kornelia_lilia, Czy chodzi i o tego co zbagatelizował sprawę :?::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, lepiej już się nie kładź tylko napij kawy,a połóż się dziś tak o 21.00-22.00 żeby za bardzo rytmu nie rozregulowywać

 

Vett, cześć.Co tak rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

fajne imię Paula, Paulina, hej. ;)

 

-- 10 mar 2012, 07:06 --

 

Laima,

Kasia jak wytrzymam bo znając mój organizm w tej chwili to może mnie zgiąć koło 16-stej tak na 4 godziny i później znowu może być lipa najwyżej sie tabsem podreperuje na wieczór po parogodzinnym przespaniu się , bo w końcu te tabsy po to są na takie ekstremy, bo będę się upierać,że to nie cukierki

 

-- 10 mar 2012, 07:14 --

 

Mam kawe , pije i właczyłam telewizorek jakiś program o Churchillu, chyba przełączę bo druga wojna jakoś nie mam teraz natchnienia na takie wynalazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, lepiej żebyś się przemęczyła do tej 21-pierwszej i bez tabsów poszła spać.Jak się prześpisz o 16-stej to nic dziwnego,że potem znów masz problem.Musisz postarać się to uregulować.Też kiedyś miałam takie problemy ze snem,ale można to bez leków uregulować wystarczy tylko trochę higieny wprowadzić.

 

Pa,umykam na praktykę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

spróbuję jak nie dam rady to będe sztucznie regulować żeby niedzieli nie mieć do tyłu, ja z natury jestem nocne stworzenie ,ale teraz jest gorzej po prostu niż kiedykolwiek może z wyjątkiem tych miesięcy letnio jesiennych,

miłej praktyki Kasiu i w ogóle miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie odebrałam telefonu od kolegi, z którym sie wczoraj umawiałam na wycieczke jeszcze jeden kolega miał z nami pojechać, nie czuje sie na siłach na wycieczki, poza tym po co jak mam sie czuć obok, ale moze gdyby nie ta cholerna nieprzespana noc bym pojechała, niech sobie chłopacy jadą a zdrowie i niech im służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×