Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, to już jest przesada, ile człowiek może znieść...

Dokładnie....ale wiesz ja zniosłam dzięki komuś kto mi wierzył że nie przesadzam z tym że jestem na skraju załamania i co za dużo "to i świnia nie zeżre"a w takiej sytuacji wtedy byłam,to i Ty dasz rady.

 

-- 10 mar 2012, 00:15 --

 

W tej chwili w to nie wierzysz,i nawet nie masz na to ochoty aby w to uwierzyć,ale daje Ci słowo że dasz rady to wziąć na klatę.Nie,nie przejdzie ani żaden czas nie leczy rany-on tylko sprawia,że uczymy się z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

mój dzień się zaczął godzinę temu

jak zwykle z nerwów,że zaśpię na zajęcia nie mogę spać

piję kawę,poczytałam książkę i stresuję się,że przekroczę dziś dwa posiłki skoro zjadłam tak wcześnie śniadanie+mandarynkę to już w sumie dwa :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

Kasia mandarynka to owoc nie posiłek tylko dodatek, ja ze spaniem znowu cienko i w ogóle mnie sie nie chce ,w ogóle a powinno, bo nie spałam cała noc a czuje trzeźwość umysłu i czekam kiedy mnie zetnie z nóg bo w końcu musi, branie tabsów o tej porze mija się celem, ale kto wie :?: zaraz wrony będą czynne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

dzięki za całonocną rozmowę i powodzenia

 

-- 10 mar 2012, 05:58 --

 

Laima,

zawsze miałam ,ale nie takie , stan depresyjny je znacznie pogłębił a zolsany sie boje, bo wiem jak po tym sie fajnie zasypia , i juz mnie do nich ciagnie psychicznie bo wiem ze to wziąść i od razu :zzz: a nie chce za często bo toleracja rośnie

 

-- 10 mar 2012, 06:00 --

 

Laima,

Kasia dasz rade z tymi zajęciami a jak tam w ogóle pierwszy semestr , jak egzaminy bo tak jakoś głupio wyszło ,ze nie zapytałam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Pod względem, hmm, jakby to ująć, dojrzałości emocjonalnej, jesteś 1 dziewczyną, która wyprzedza swoje rówieśniczki, i to znacznie, to dość ciekawe, dla większości w naszym wieku, to obecnie w głowie imprezki,zakupki, itp. Zaś u ciebie to wygląda zupełnie inaczej. Interesujące, albo takie mam tylko błędne wrażenie ;).

Ale też nie wydajesz mi się osobą która nie potrafi się bawić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×