Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, A to akurat trudne nie jest.... mi moje pasje pokazały się tylko, jak miałem ciut więcej wolnej gotówki, to zaraz "wylazło", ale i bez tego można znaleźć pasję : P.

Thazek, fajne felgi.

 

Jak już jesteśmy przy pasjach, to sam czaję się niczym ninja przed rodziną, z mrocznym zamiarem przetopienia prawie 3 tys na jedną,zupełnie zbędną mi rzecz :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, pan Vettel... Cóż, stracił w mych oczach pokazując znowu swoją kobietę :lol: A tak na serio, kocham ten sport, no ale... Nie byłam nawet na wyścigu i nie zapowiada się, żebym do osiemnastki była, ale to nie zmienia faktu, że gdybym pracowała jako pani mechanik/pani inżynier, byłoby cudownie... :oops:

A jakbym poderwała pana V. byłoby jeszcze cudowniej :lol:

Ach, te dziecięce marzenia!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Nóż, :<<<, zupełnie mi zbędny, po prostu mi się podoba, nie mogę znaleźć zamiennika, więc go sobie kupie.... : D

 

Pamiętam, o ile jakoś przeboleli gdy kupowałem zegarek (moja 2 dziwaczna pasja) w tej cenie, to czegoś takiego (mimo że to hobby (nożyki) mam po ojcu :<), to tego mi nie przebaczą, i będą truć dupę jak diabli : D. Dlatego jakoś muszę "zaniżyć" jego wartość... : D.

Oczywiście wszystko jest w granicach zdrowego rozsądku,przewalam na to te pieniądze,które mam "wolne". ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Wg. mnie nic, ale wytłumacz to innym : D, z 2 strony, ja się nie czepiam jak któraś mówi ile ma butów,czy torebek :<. Ale to wiesz, za dużo tolerancji : DDDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Mi to tam nie przeszkadza. tylko nie lubie, jak ktoś mi truje dupe, że przewalam kase na bzdety, a sami rozwalają tyle samo, lub więcej, również na coś innego, co nie jest im potrzebne do szczęścia : D.

do topicu zajrze ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Będziesz,takie myślenie tylko to pogarsza.

Przecież chyba nie chcesz do końca życia,by to wyglądało tak jak obecnie?

Mataforgana, Cześć, tak z ciekawości, z jakiego anime masz avatar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, jasne, że nie chcę..staram się, ale czasem mnie to wszystko przeraża, boję się , że mimo starań nic się nie zmieni..że niektóre reczy nadal będą nieosiągalne...

 

Vett, :( ja mam jeszcze ostatnio lęki przed śmiercią..swoją, bliskich,,wypadkami, chorobami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Będą, wystarczy chcieć, i mieć w sobie trochę wytrwałości, i małymi kroczkami iść do przodu ;).

Nic od razu, ale z czasem.

Dziewczyny, dajcie sobie spokój ze śmiercią, życie dopiero przed nami, po 60 roku życia, wtedy możemy myśleć o zgonie, a nie teraz ;).

Mataforgana, Miałem kiedyś podjąć ten tytuł,ale jak na razie nie oglądałem,muszę kiedyś go przejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×