Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion,

żeby zasnąć czytałam kiedyś i to działa,

Ty ale to trzeba coś sobie dobrać, bo jak trafisz na ciekawe, będziesz czytać całą noc :!:

Osobiście polecam zadania z matematyki. Porozwiązywać. I po godzince :zzz:

no własnie dokładnie , bo jak na ciekawe to gorzej niż z filmem można czytać i przez dwa dni bez przerwy jak np. Wiedźmina -całą sage cudo,

na sen polecam mój podręcznik z KPA-Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne autorstwa Barbary Adamiak - sędzi sadu administracyjnego ,i wykładowczyni u mnie na wydziale zwanej potocznie Krwawa Baśka, usłyszałam o niej od starszych chłopców na wjazd mnie nastraszyli , myślałam kłąmią, nie kłamali, Krwawa Baśka okazała się naprawdę krwawa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kochana tahela, , ale ja jestem aktualnie na fazie, wiec gorzej te porady spelnic :P

hm ja akurat po wyjściu do knajpy to nie mam kłopotów ze snem po paru piwach, niektórzy mądrzy na forum to nawet usypiają sie alko jako standardowym usypiaczem, dość głupi pomysł. Kłopoty ze snem wykańczają wiem coś tym a jak się nie śpi to sie myśli :? ,

Natalia tabletek już nie bierz bo jeszcze za bardzo Cie przymula i będziesz miała kłopoty ze wstaniem, liczenie baranów tez odradzam kiedyś liczyłam jak doszłam do 3tys. miałam dość a ze spania nici, powaga.Naprawdę te barany kiedyś liczyłam i jakaś masakra to byłą, zresztą zawsze przypomina mnie się zmora senna z Kajka i Kokosz a, jak

Mirmił zasnął i mu się barany śniły. Chciały go zaduić w środku stada a później krzyczał polewajcie mnie, polewajcie mnie hihi polecam ten odcinek na poprawę humoru , niezły.

ja czuje ten podskórny smutek ciągle , nawet jak jest lepiej to czuje ze sie czai, tęsknota.

 

 

Brakuje mi Mateusza i nocnego wymieniania z nim postów, był fajnym ;) towarzyszem niedoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa,

dziekuje Ci ja za takie zaprawy :twisted: , niedługo zaczne do Tescko na zakupy latać i w celach wycieczkowych , do lasu sie boję bo tam ciemno,

zaraz sobie zolpidem chyba zapodam , bo szlag mnie trafi , nosz kuźwa

 

-- 08 mar 2012, 02:58 --

 

wujekEgonDaCiKlapsa,

wychodzi na to,że jestes kosmita chyba :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja walczylam dzielnie, ale dzis na moje nieszczescie nie potrafie zasnac. W sumie. Czy jest sens? skoro za 2 godziny wstaje. Zbyt duzo mysli w glowie mam, zbyt duzo mej empatii. Kto mnie nauczy tego dystansu? ech. meka. Nie biore dzis zadnych tabsow, za pozno juz. Rano energy drink i oby dojechac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka weź, teraz nie zasnę. :D

 

Bellatrix, mam rozregulowany zegar biologiczny przez 'późny' sen (min. o 4 zawsze się kładłem), a jeszcze się ból nakłada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×