Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, no mi to niby nie przeszkadza jakoś bardzo, tzn... nie wiem, może jestem dziwna (MOŻE, HEHEHEH), ale nie odczuwam tęsknoty za domem, jako za rodziną, w ogóle za ludźmi, ale wyjazd do domu to jak taki mini urlop :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzina...

 

Mimo że pracuje razem z rodziną,czuje jakby byli prawie obcymi ludźmi,albo ja jestem alienem.

k*rwa czy już naprawdę pozostanie mi zostać samemu? Aż tak odstaje od innych swoją dziwacznością?

ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jesteś dziwna (albo obie jesteśmy), bo ja jak wracam do domu z jakiś wakacji (np. obóz naukowy, który jest naukowy tylko z nazwy :D) to zdarza mi się ryczeć, że to już koniec :lol:

no ale jesteśmy w innych sytuacjach - dla Ciebie urlopem jest powrót do domu, dla mnie ucieczka :D

 

-- 08 mar 2012, 18:26 --

 

ale namąciłam w wypowiedzi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, fajnie, ze terapia Ci pomaga:). Cieszę się. Ja się swojej nie moge doczekać za 3 tygodnie. Myśle, ze mi pomoże, bo psycholozka jest dobra:p

 

Nawet bardzo. Czuje się komuś potrzebna. Oraz zrozumienie i pomoc ze strony innych. I ogólnie jest dobrze :)

Szybko zleci ;) Nim się obejrzysz, to już będziesz na terapii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, O,czuć się komuś potrzebnym, to podobno fajne uczucie, i nawet legendy mówią że da się go doświadczyć!.

A tak na poważnie, też się ciesze że ci się polepsza.

dominika92, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, Tak dziś. W zasadzie pojechałam tam półprzytomna po 2 h snu. Samo rozwiązywanie zajęło mi nie więcej niż 40 min. A na następnej wizycie (29.03.) będę miała postawioną diagnozę i zobaczymy co dalej.

 

Jedziesz jutro do Gdańska?

 

-- 08 mar 2012, 20:18 --

 

Bellatrix, ciesze się w takim razie, że dziś jest dobrze.

Ja się dziś czuję super, jutro wyjeżdżam do pięknego miejsca na 3 dni, więc nie będzie mnie na forum zapewne.

Muszę zebrać myśli i zregenerować siły :)

 

-- 08 mar 2012, 20:18 --

 

Mad_Scientist, to...miło z Twej strony :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to to był taki test a'la te wszystkie psychotesty co można znaleźć w necie, czy coś nieszablonowego? wybacz że tak pytam, ale ciekawa jestem :D

jadę, tzn no... no chyba tak. mam nadzieję, że jutro już nic się takiego nie stanie, co by w tym przeszkdoziło :( a ty pociągiem czy busem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×