Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie się bawią

O! Następna :P Ewa, moim zdaniem to właśnie zwraca się uwagę na tych bawiących, w dodatku wiele z nich robi wokół siebie wiele szumu i to tak wygląda. Gdyby tak zebrać tych bawiących się i niebawiących, to myślę, że tych drugich byłoby o wiele więcej niż pierwszych. A wieczoru nie należy spędzać tak jak inni, bo się bawią, tylko tak, jak Wam się najbardziej osobiście podoba. Pozdrawiam ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:27 pm ]

Czemu nie są dluższe? Wink Może mala sugestia do pana Giertycha? Laughing

Ja tam będę miał niedługo 4-miesięczny weekend i nie narzekam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm też siedzę w chałupie mimo weekendu :roll: I nie mogę znaleźć sobie miejsca. To nie to,że nie mam co robić :shock: Powinnam zabrać się do obowiązków jakieś 3 tyg temu, ale wewnętrzne rozedrganie nie pozwala mi nawet poczytać spokojnie książki. Jak ja nie lubię takich stanów :? Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam jakąś Fun, chyba już nie umiem się bawić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby był dobry Fun, to najpierw musi być naprawdę dobra impreza.

hmmm ja bym się nie do końca zgodziła ;) Myślę,że nie potrzebna jest super ekstra imreza,żeby się dobrze bawić. Potrzebne jest dobre nastawienie wewnętrzne i naprawdę ciekawi, mili ludzie :P A tego mi brakuje...... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze powiedziec ze moj weekend dobrze sie zaczal ;) Bylam wczoraj na dyskotece z chlopakiem i jego znajomymi i moge powiedziec ze dobrze sie bawilam.Prawie jak nie ja,sama sie nie poznawalam rozmawialam z ludzmi,smialam sie potrafilam odezwac sie w towarzystwie.Normalnie to szok :shock: bo ja zawsze taka cicha,ale postanowilam odpuscic sobie na jeden wieczor,przestac sie zamartwiac co sobie o mnie pomysla i po prostu sie bawic.I udalo mi sie.A dzisiaj odsypiam i chodze troche nepytomna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowilam odpuscic sobie na jeden wieczor,przestac sie zamartwiac co sobie o mnie pomysla i po prostu sie bawic.

 

I tak trzymać...

To jest właśnie recepta na dobrą zabawe.

No to justyś tylko tak dalej...

 

mój weekend jest dość ponury, ale dam rade - zawsze mogło być gorzej...

Trzeba się cieszyć tym co jest, a jest OK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.....ten dzień nie byl dla mnie najlepszy....od rana,najpierw sie z matką kłócilem,potem zaczeło się.....3godziny przerwy na uczelni więc wszyscy gdzieś idą grupkami ale ja oczywiście nie poszlem z nikim bo oczywiście sie boje ludzi.....nawet jedna dzewczyna prosiła mnie żebym z jej koleżankami szedł....nie poszlem boznowu sie balem....potem wykłady....nawykladach też byłem cicho chociaż wszystkie osoby które były na wykładzie gadaly...dzisiaj poznałem gorzką prawdę:pomiędzy ludżmi,a mną istnieje ogromny mur którego nie jestem w stanie pokonać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek- uwielbiam jak ktoś milczy w rozentuzjazmowanym tłumie hipokrytów i pozerów.

Nie wiem jak się ma do tego Twoja grupa.

 

Ale jeżeli nie chciałeś podejść, to nie.

Koleżance wytłumaczysz kiedy indziej.

Nic się nie stało.

Darek, wszystko gra.

Zrobiłeś racjonalnie.

:*

 

 

 

Pietrek- wygladasz młodziej XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień zaczął się............... z rana :mrgreen: Mój wspaniały 3-letni siostrzeniec, który był u nas na "nocnym biwaku" :roll: o piątej włączył syrenę i tak ją darł, że ze spania nic nie wyszło. Uspokoił się dopiero jak mu puściłam holly dolly song :twisted: Uwielbia to :roll:;) A ja jak to słyszę..................ehh :mrgreen: Miłego dnia wszystkim :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzień zaczełam od programu na TVN Style ;)

 

ashleybędzie dobrze,poprostu musi, zajęcie się pracą do świetny pomysł na niemyślenie- wypróbowałam wczoraj

 

Darek nic na siłę, grunt żebyś ty się dobrze czuł chociaż namawiałabym cię żebyś któregoś dnia spróbował, tak w ramach eksperymentu, trochę się do innych zblizyć

 

Życzę wszystkim miełego dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×