Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam fizykę :shock: u mnie gorzej z humanistycznymi, o ile WOS jeszcze lubię, to historia z polskim mi nie podchodzą. nie umiem wkuwać dat, a polski... przeczytałam lekturę, jako jedna z nielicznych z klasy, jutro mamy test z treści i mogę się założyć, że napiszę gorzej od tych, którzy nie czytali :roll: nie pamiętam nic z książek... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, jestem na humanie, nie załamujcie się ;)

 

-- 07 mar 2012, 23:18 --

 

L.E., oddychaj głęboko ;) Nie możesz nam się teraz zestresować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, zagrożenie to coś takiego, że wysyłają Twoim rodzicom liścik z informacją o tym, że możesz mieć niedostateczny.

Bywa też, że wychowawca wyśle go od tak sobie bez konsultacji z kimkolwiek ;) Jak to było u mnie ;)

 

Sorry za to "aaaaa!" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

ja pamiętam ze były zagrożenia ,ale nikt nikomu do domu listów nie wysyłał z zadnej szkoły,ale czasy się zmieniły chyba, po prostu był ktoś informowany , jakie ma oceny i co mu wychodzi na semstr,

był podawany termin kiedy trzeba sie nauczyc bo bedzie odpytka i człowiek sie uczył, tak samo było jak ktos chciał z 3 na 4 czy 4 na 5 a nie jacys rodzice i inne szmery bajery. Pamietam tez ze kazdy z moich znajomych sam wybierał sobie szkołe po podstawówce jeszcze 8 klas i szedł zawieźć papiery a później nawet sami zmieniali szkołe np. po roku przenosili sie do innego liceum czy technikum i rodzców informowali, ale moze ja sie zadawałam ze specyficznym towarzystwem ;) .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×