Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., to jakaś bzdura, jako przedstawicielka branży bieliźniano-odzieżowej przypominam, że faceci rozróżniają 3 rozmiary:

1. Taka jak pani

2. Mniejsza od pani

3. Większa od pani

 

 

Oj oj oj

no nie spodziewalam sie ze mnnie cos jeszcze tak dzis rozbawi :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gdy jest się przez jakiś czas samemu to nie myśli się o tych wszystkich problemach, które są w związkach. Ja ciągle patrzę na "zakochane" pary z zazdrością, po czym przypominam sobie, że to tylko moja interpretacja - nie wiem, czy są zakochani, nie wiem, o czym teraz myślą, może któreś z nich układa właśnie w głowie słowa zerwania?

True. Bo związek to naprzemian sielanka i wojna...

 

-- 07 mar 2012, 01:45 --

 

idle, były jakieś badania, gdzie pytali kobiety i mężczyzn o to jaki rozmiar jest wg. facetów idealny dla kobiety.

Faceci podawali przeciętnie 1-2 rozmiary większy niż babki :twisted:

Bo nie tylko narzędzie się liczy ale też sam mechanik, a jak ktoś kiepsko reperuje to dupa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, ale męskie XS jest większe niż damskie :P Ale malutki jesteś :shock:

 

no chuda szkapa, miałem 65kg przy 180cm, ale straciłem 10 po operacji i ni widu ni słychu, pinokio. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, znam jednego faceta, któremu też kobiety bardziej podobają się bez makijażu. Okazało się, że jest gejem.

 

weź mnie nie strasz, bo po cichu liczę, że jednak tacy prawdziwi mężczyźni istnieją :P

Są i zdecydowanie nie są gejami, więc głowa do góry :D

 

-- 07 mar 2012, 14:25 --

 

krul, przynajmniej wysoki w miarę jesteś. Masy to zawsze można nabrać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O-M-G :shock: Zamówiłam sobie ostatnio męską L-kę. Co z tego, że cholernie na mnie wisi, ale XS? :shock:

 

Sorrow, znam jednego faceta, któremu też kobiety bardziej podobają się bez makijażu. Okazało się, że jest gejem.

 

weź mnie nie strasz, bo po cichu liczę, że jednak tacy prawdziwi mężczyźni istnieją :P

Są i zdecydowanie nie są gejami, więc głowa do góry :D

No mam taką nadzieję, bo musiałabym znów iść uczyć się malować, a po jednej kresce kończy się to agresją, że ja dziękuję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego metabolizmu - nawet przy siedzącym trybie życia i jedzeniu więcej niż sic! 130kg osoba, która naprawde dużo je - mam prawie zerową tkankę tłuszczową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedszkolne miłości się nie liczą

no jak to nie. :< nie chcę być człowiekiem bez jakichkolwiek doświadczeń w sferze uczuciowej.

a mówcie sobie, że mam czas, ale skręca mnie z bólu, że nikt z płci przeciwnej nawet na mnie nie spojrzy. A jak teraz nie zacznę nawiązywać kontaktów z mężczyznami to potem będę ułomna w tych sprawach... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×