Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix,

Wstaniesz ja nieraz na studiach siedziałam całą noć i sie jeszcze uczyłam do egzaminu a póżniej o 6 rano na pociag a o 9 egzamin i jeszcze po zadanym egzaminie impreza z ludźmi z roku była i spanie dopiero na nastepny dzien, dzisiaj juz bym chyba padła przy takim trybie zycia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

Czyli nieciekawy temat na terapii, już chyba wiesz jaki do przerobienia, ja jednak mam nadzieje ,że będzie dobrze ,ze przerobisz to i w ogólnym rozrachunku będzie inplus, patrz mój podpis Kasiu. Będę myśleć dobrze o tobie jutro jak będziesz na terapii, pomysł ze tam gdzieś jest taka jedna Asia i wysyła do Ciebie dobre bioprądy i dobrze Ci życzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

cześc Jacku jak sie dzidzia chowa,

Jeszcze się nie chowa, a nawet jak się schowa to łatwo ją znaleźć :mrgreen: A tak poważnie: nie ma z nią większych problemów i daje wiele radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

zasługujesz na wsparcie jak mało kto Kasiu,

Sabaidee,

ze radosci to wierzę, takie małe to je śpi, załatwia sie i tyla,ale niektóre jeszcze koncerty urzadzają nocne, jako atrakcja ekstra bonus do chowu wsubnego, a ty coś tam czasem robisz czy jeszcze sie bojasz bo za małe baby :?::idea: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty coś tam czasem robisz czy jeszcze sie bojasz bo za małe baby :?::idea: .

Asiu, przecież ja dwie swoje wyniańczyłem, więc się niczego się nie boję. Kąpię od pierwszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

Wstaniesz ja nieraz na studiach siedziałam całą noć i sie jeszcze uczyłam do egzaminu a póżniej o 6 rano na pociag a o 9 egzamin i jeszcze po zadanym egzaminie impreza z ludźmi z roku była i spanie dopiero na nastepny dzien, dzisiaj juz bym chyba padła przy takim trybie zycia.

Ja tak od dawna nie mogę. Chyba od końca szkoły średniej, bo pamiętam, że pierwsze studia zawaliłem z powodu bezsenności i tego, że po paru dniach bez odpowiedniej ilości snu wysiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×