Skocz do zawartości
Nerwica.com

DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedziecie wiedzieli dokladnie kiedy i o ktorej to dajcie znac

http://tvnstyle.pl/1400015,programy.html

Trzeba śledzić tą stronkę. Tam napiszą kiedy trzeba o nowym odcinku ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:50 pm ]

PS Piotrek jesli jest taka mozliwość, to poproszę o całość, jakość jak dla mnie jest super! :)
Też sie załącze do dyskusji. Szafę trzydrzwiową sprzedam, błagam, dajcie ten odc.
To kiedy powtórka? Nie obejrzałam
Chętnie bym obejrzała ten program, dajcie do ściągniecia:)

...właśnie kompresuję. Jeśli dobrze pójdzie, to jutro udostępnię (jakość nie powala na kolana, ale widzę, że wyboru nie macie :lol: ).

Film już gotowy, zajmuje 134 MB, jutro wrzucę na jakiś serwer (megaupload albo rapidshare) i podeślę link tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na rapidshare, bo na MU są restrykcje z wolnymi slotami.

Hmmm... :? Jak na razie oba zawiodły (MU wyświetlił wadliwy link, a Rapid zresetował połączenie podczas uploadu)... próbuję dalej.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:06 pm ]

Ok. Nagranie można już ściągać. Trzeba ściągnąć te 2 pliki:

http://rapidshare.com/files/26856277/Rozmowy_w_toku_fobia.part1.exe.html
http://rapidshare.com/files/26866536/Rozmowy_w_toku_fobia.part2.rar.html

...wrzucić do jednego folderu, otworzyć pierwszy i wypakować. Życzę miłego oglądania ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, to bylo wielkie przezycie, zobaczyc naszego tomka, martusie i macka w tv. oni reprezentowali przeciez kazdego z nas, i wypadli moim zdaniem swietnie, podobala mi sie tez iwona, i jej determinacja w walce z agorafobia, na ktorą ja tez cierpie, ale nie w takim stopniu, jej wypowiedzi byly naprawde mądre. co do aleksandrowicza, mysle, ze niepokazal w tym programie tego, co naprawde wie o nerwicy, byc moze to wina, limitowanego czasu antenowego, noi ta fajka nieodpalona...........bez komentarza, bo tym samym jakby chcial udowodnic, ze tez jest od czegos uzalezniony :?

oczywiscie, ze dla ludzi "zdrowych" takie fobie typu "boje sie liczby 53" to wariactwo, ale to chyba wynika z braku wiedzy na ten temat, ludzie sa bardziej wyrozumiali np dla depresji, o ktorej sie o wiele wiecej mowi i pisze, chodzby w kolorwych czasopismach, ale depresja to zupelnie cos innego.

ogolnie ciesze sie , z tego, ze powstal taki odcinek, chociaz to jeszcze za malo, zeby inni mogli zrozumiec nas i to co sie z nami dzieje, za malo by ustrzec innych, ktorzy dopiero maja zaczac walke z nerwicą, a zauwarzylam, ze gwaltownie wzrasta liczba chorych, czytam wszystko co mozliwe w necie na ten temat, ale ilu jest ludzi, ktorzy niemaja dostepu do netu, my mielismy to szczescie, ze chodzby trafilismy na to forum, ktore akurat mi dalo nieoceniona pomoc.

caluje was mocno i pozdrawiam

lidka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do programu ;) fajnie było zobaczyć Martę i Tomka ;) gratuluję odwagi!!! fajna z Was para na prawdę ;) i ciekawe że to właśnie nerwica Was polączyła ;) Ale niestety podejście do nerwicy w programie nie podobało mi sie ani trochę. Na etapie kiedy jesteśmy zdystansowani i mozemy smiac sie sami z siebie, Ok, smiejmy się. Ale jest mnóstwo osob ktore cierpią, ktorym nerwica rujnuje zdrowie i wyklucza z zycia. A ta strona nerwicy była potraktowana marginalnie. nie rozumiem dlaczego. przeciez to nie jest komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nagranie można już ściągać. Trzeba ściągnąć te 2 pliki:

Kod:

http://rapidshare.com/files/26856277/Rozmowy_w_toku_fobia.part1.exe.html

http://rapidshare.com/files/26866536/Rozmowy_w_toku_fobia.part2.rar.html

 

...wrzucić do jednego folderu, otworzyć pierwszy i wypakować. Życzę miłego oglądania

 

Piotrek, bardzo bym Cie prosiła czy mógłbys mi wytłumaczyc dokładniej jak to zrobić? Próbuje to otworzyć i zupełnie mi to nie wychodzi :oops: a bardzo bym chciała obejrzeć :D .

Z góry dziękuje i pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ściągnąć (dotyczy obu odnośników):

- po otwarciu klikasz na przycisk Free

- pod napisem "No premium user. Please enter" masz kod, który musisz przepisać niżej i kliknąć na przycisk obok i już możesz ściągnąć.

PS. jeżeli się pojawi napis typu:

Your IP-address xx.xxx.xxx.xx is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!

If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well.

to znaczy że już ściągasz jakiś plik a możesz ściągać maksymalnie jeden naraz

jeżeli się pojawi podobny napis z liczbą minut, to znaczy że tyle minut musisz odczekać do rozpoczęcia ściągania drugiego pliku.

2. Jak otworzyć: wrzucasz oba pliki do jednego miejsca (pulpit, jakiś folder) i otwierasz pierwszy. W nowo otwartym oknie klikasz na "Instaluj". Miłego oglądania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Piotrek wlasnie obejrzalam. zgadzam sie ze ten program jest lepszy od rozmow w toku, ale wogole super ze sie o tym mowi i oby tak dalej, niech ludzie wiedza co to jest i ze dotyczy co 5-tego Polaka i ze taki czlowiek ma problemy ale nie jest wariatem i ze kazdego moze to spotkac, wcale nie zyciowych nieudacznikow i slabeuszy. BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×