Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najgorsze jest jak mam tego doła, że przeleżałabym cały dzień leżąc w łóżku i płacząc bez jakichkolwiek chęci do życia, słyszę 'nie udawaj' 'czego beczysz' 'ruszaj dupę i ściel łóżko, południe jest' itd... :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, tak, mam indywidualne. Właśnie genetykę (którą skończyłam w poprzedniej szkole w I semestrze) i teraz mam tylko sprawdzian, bo nauczycielka stwierdziła że nie będziemy robić wszystkiego od nowa. Czyli na biologii czekają mnie same sprawdziany... :bezradny:

Ukasz, mam dużo pojęć, ale wszystkie rozumiem, dzięki :D

No właśnie, to głównie wkuwanie, wkuwanie. Jaką niemoc czuję kiedy zasiadam do tych książek... Ech.

ladywind, ja z mamą i rodziną już czuję się lepiej, gorzej wśród osób które nie wiedzą co mi jest i czemu się tak dziwnie zachowuję... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, izzie, to jest bardzo przykre, że nawet najbliższe nam osoby nas nie rozumieją tak naprawdę.

 

I ja to włąśnie mam nawet wśród najbliszych np. siedząc z mamą czuje sie zupełnie obco i wyalienowana,

a wśród znajomych to jeszcze gorzej...

 

Czujesz ze Twoi bliscy to obce Ci osoby? Bo ja to mam od x czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukasz, mam tak od kiedy mam nawrót choroby, a tych nawrotów to już miałam wiele razy..

to jest straszne uczucie..

siedząc z mamą mecze się jak ona coś nawija a mnie to poprostu nie interesuje, męczy ,mnie to, bo

wiem że to co mi opowiada to ze świata ludzi zdrowych. A takie opowieści bardzo mnie męczą i ciężko mi sie

w ogóle na takich gadkach skupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×