Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

To forum to niby tylko wirtualny świat ale jednak jest to kontakt. Powoli rozróżniam ludzi, widzę stałych bywalców, z niektórymi mogę pogadać na forum, gg, czy na privie a inne osoby być może spotkam w realu... Nie liczę tutaj na wielkie przyjaźnie (chociaż nie obraziłbym się) ale na odrobinę zrozumienia i pogadania z miłymi ludźmi. Nie ukrywam też, że zżywam się z niektórymi osobami i ich problemami. Dobrze, że jest takie miejsce.

 

A z innej beczki: jeszcze na żadnym forum nie natłukłem tylu postów :P

I akurat jubileuszowy mi się stworzył :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam siły być sama, tęsknota za kimś tylko moim zżera mnie od środka i nie daje żyć, szkoda, że los mnie pokarał takimi marzeniami i wyglądem, który uniemożliwia ich osiągnięcie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam siły być sama,
Mi już we flakach się przewraca, kiedy widzę tych młodych przytulających się. Ja tak niestety nie mam i nie będę miał. Wygląd mam nawet dobry, a nawet bardzo dobry jak coś lepszego założę, tylko te problemy z logicznym myśleniem i zamulenie w kontaktach z obcymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avest, dokładnie, gdzie się nie obejrzę to pary zakochanych, a mnie aż skręca z zazdrości :cry:

też mnie to kiedyś wkurzało teraz mam to gdzieś, kiedyś miałem wyidealizowany obraz miłości etc. teraz wiem że nie koniecznie jest tak wspaniale jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BABĘ ZESŁAŁ BÓG

 

Babę zesłał Bóg ,coś innego przecież mógł,

Babę zesłał Bóg ,raz mu wyszedł taki Cud ,

Aby dobrze zrobić Wam ,aby dobrze zrobić wam

Babę zesłał PAN.

R. Przemyk

 

Oto ,moim skromnym zdaniem chodzi, żeby samotność ( na którą i tak każdy z nas z osobna jest skazany-sami przychodzimy na Świat i sami stąd odchodzimy) dzielić na Dwoje( bo wtedy lżejsza)+ plus wspólny spacer ,wycieczka,wschody i zachody Słońca ,wspólne smutki i radości większe i mniejsze +plus trochę pikanterii: udany seks, dobry wyśmienity obiad ,ciasto przez żonę zrobione ,że tylko palce lizać ,wspólne wychowywanie potomstwa...WSPÓLNE ,to znaczy po połowie ,i po połowie samotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, tak, idealizujesz. Bo gdy jest się przez jakiś czas samemu to nie myśli się o tych wszystkich problemach, które są w związkach. Ja ciągle patrzę na "zakochane" pary z zazdrością, po czym przypominam sobie, że to tylko moja interpretacja - nie wiem, czy są zakochani, nie wiem, o czym teraz myślą, może któreś z nich układa właśnie w głowie słowa zerwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×