Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu na wstepie napisze ze potrzebuje bardzo szybkiej odpowiedzi gdyz o 15.30 wychodze z domu ...

 

A wiec: Wczoraj dostalem 3 recepty na lek Parogen 10mg i dzis musialbym go wykupic oraz zazyc ...

Lecz sek tkwi w tym ze pieniadze bede mial po prostu jutro ...

 

I teraz moje pytanie brzmi: Moja mama bierze ten sam lek, tyle ze 20mg ...

Czy moge wziasc od niej polowke tabletki i to bedzie tak samo jakbym wzial jedna tabletke 10mg ?

Boje sie po prostu ze to moga byc jakies inne skladniki, i mi zaszkodzic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 w nocy leżę i kontempluję swoją brzydotę, jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przeanalizować.

Bardzo brzydko pluć po kątach :mrgreen:

A tak serio. Co Ci przeszkadza w wyglądzie? Podawaj powody i zbiorowo-forumowo poobalamy mity :D

 

Ja mam średni dzień, moja pani psycholog gadała dziś ze mną o pierdołach, i zaraz się zorientowała, że trzeba kończyć. No pewnie, zważywszy, że zaczęło się 20 minut później... Ni c&*%@ się jakoś lepiej nie czuję nawet się wygadać nie zdążyłem...

A może mi już nic nie jest :?:

 

A myślałem, że ten dzień będzie dobry a nie zapowiada się :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, obrazek popsuł mi okno w przeglądarce. Miał znaków milion pięćset chyba :?

 

A ja dziś mam w żołądku wszystko co tylko dało się zjeść i było w zasięgu rąk/wzroku/możliwości portfela.

Najgorsza była tubka mleka czekoladowego złooooooooooooooooo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, to ciężkie... :( aczkolwiek ja mam znajomych, ale raczej to oni już próbują się ze mną skontaktować, a nie ja z nimi. Mam ich w sumie gdzieś, a wiem że to źle. Zamykam się w swoim świecie. W świecie choroby. :cry:

Choć czasem są jakieś imprezy, np. ze znajomymi mojego chłopaka. Ale tak, to ciężko nawiązać mi jakiekolwiek kontakty teraz.

Może sobie wmawiam, nie wiem... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×