Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Przy epizodzie depresji brałam seronil, potem esprital ale zrezygnowałam i z leków i z terapii. Wyszłam z tego sama, ale ostatnio zaczęło się wszystko nawarstwiać. Nie mam depresji, ale nie radzę sobie z emocjami i huśtawkami nastrojów- dużo tego wszystkiego jest. Nigdy nie wiedziałam co mi jest, zawsze szukałam. Jedyne co usłyszałam to depresja- ja czuję, że to coś więcej. Chcę to w końcu sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, leki nie pozwalały mi funkcjonować. Nie chciałam dalej eksperymentować. Wyszłam wtedy z założenia, że to nie sprawia biologiczna tylko psychiczna i jestem sama w stanie pokonać wszystkie zmory. Podejrzewam, że będę musiała brać jakiś stabilizator. Choć jestem co do tego sceptyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Ja za chwilę...

Ech, jak nie ze sobą problemy, to martwię się tu o wszystkich, bo chciałbym,aby każdy doznał szczęścia, i zostawił to negatywne bagno za sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Zapewne tak, ale ja nie widzę sensu walki o siebie... a może wspierając innych sam szukam podświadomie wsparcia?

Nie wiem, dziwadło ze mnie, sam nie potrafię się określić, czym,czy kim jestem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×