Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, no niestety..może w końcu o tym zapomnę..z wychodzeniem lepiej, co prawda nadal nie mam psychologa, ale radzę sobie nieźle. Dziś muszę wyskoczyć do mc donalda, bo mam ochotę na shake'a . Mam jeszcze trochę planów na ten tydzień, ale wpierw jutro muszę się zrelaksować po weekendzie bo był jakiś ciężki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ja z modą to tylko tap madl oglądam, ale to też parodia, więc nie ma co zaliczać... :roll:

Nie mam gustu i nie chce mi się łazić na zakupy. Mam ochotę na koszule. Wybieram się po nie od początku roku - przecież mam 50 km do Olsztyna, a tam są jakieś sklepy, u mnie zero, a skoro tak daleko, to sama nie pojadę, a z kim pojadę, skoro nikt mnie nie lubi. I tak się tłumaczę, tłumaczę... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, tak, pogoda jest super! Chłopak wróci to jutro idziemy na pewno na długi spacer, w czwartek chciałabym na działkę i któregoś dnia do takiego fajnego parku w wawie. Co z tego wyjdzie nie wiem, ale będę próbować :mrgreen:

Piesek właśnie tak średnio, coś mu się z oczkiem dzieje, zbiera mu się ropa i lekko opada dolna powieka. Jakaś bakteria może, bo ostatnio cała się wytaplała w błocie..jutro pewnie do weta chłopak z nią pojedzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, jakieś luźne, najlepiej w kratę. Odkąd pamiętam, kocham takie rzeczy... Nic obcisłego, kobiecego, powiedziałabym, że wolę rzeczy workowate :mrgreen:

No bo 'lubią' tylko jak coś chcą. Aktualnie jest zbiorowy foch większości klasy, bo im planu na dzisiaj nie powiedziałam. Za sługusa mnie mają :bezradny: Z kimś z forum to bym się stresowała... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ale nie ma jakiegoś odgórnego rozporządzenia ministra, że kobiety muszę chodzić obciśnięte czymś, i świecić cycami, więc się nie przejmuj. ;)

 

-- 05 mar 2012, 13:52 --

 

shinobi, no przecieram oczy ze zdziwienia, iż dwudziestoletnie dziewczę takie głupoty wypisuje :D

 

No właśnie, przeca cyc nadaje się do ostrzenia brzytwy dopiero jakoś po 50-dziesiątce, a i to nie zawsze. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ale nie ma jakiegoś odgórnego rozporządzenia ministra, że kobiety muszę chodzić obciśnięte czymś, i świecić cycami, więc się nie przejmuj. ;)

Dobre, dobre :lol:

No właśnie, przeca cyc nadaje się do ostrzenia brzytwy dopiero jakoś po 50-dziesiątce, a i to nie zawsze. :roll:

W tym wieku cyc jest jędrny i sterczący. No chyba, że bardziej obfity, to już tak nie sterczy. :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ja też lubię workowate :D dżinsy muszą na mnie wisieć, bo inaczej się źle w nich czuję..obcisłe w życiu..obcisłej bluzki też nie, bo wydaje mi się, że wszyscy się wtedy patrzą, że mam brzydkie cycki:P

No dokładnie! Pamiętam jak była (i nadal jest) faza na rurki, getry czy tam leginsy, jak to zwą. Nie wiem, jak można takie coś nosić... Ja bym czuła, że wszyscy patrzą się na moją dupę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, a czemuż głupoty? może ja mialam być facetem? kto to tam wie..:)

Bluźnicie moja panno :P Gdyby ja tak wyglądała, żadna siła nie byłaby w stanie mnie powstrzymać przed wciągnięciem czegoś lekko obcisłego. :105: Ale lekko, bo rzeczywiście niektóre panie dećko przesadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluźnicie moja panno :P Gdyby ja tak wyglądała, żadna siła nie byłaby w stanie mnie powstrzymać przed wciągnięciem czegoś lekko obcisłego. :105: Ale lekko, bo rzeczywiście niektóre panie dećko przesadzają.

 

ja jak włożę nawet coś lekko obcisłego to mam wrażenie, że wyglądam głupio, że każdy się patrzy jak na idiotkę, że przesadziłam, no nie umiem , może jeszcze się kiedyś nauczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×