Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, hej ;) Jak humor?

kornelia_lilia, szkoda... :(

Obiad? Oooobiad? Ja pewno do przyjścia ojca posiedzę na komputerze, potem odłączy mi internet jak wczoraj, więc pójdę do kosmetyczki (że głupia zapomniałam o rekolekcjach i zapisałam się na po lekcjach, po 15 :roll:), potem historia... I będzie czas na serial i sen :mrgreen:

 

-- 05 mar 2012, 11:31 --

 

carmen1988, oby jak najdłużej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, w sumie to dobrze, że nie jest źle.

kornelia_lilia, nie wiem czemu. Wczoraj przyszedł mu taki pomysł, odciął, zobaczył, że działa, to teraz robi za władcę i powiedział, że będzie cały czas odłączał :bezradny: Dzisiaj na smyranie badylem podłączonym do prądu. Przysmażać mnie będą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Hmm. Trzeba to wszystko przetrwać, nie ma rady :roll: Trzymaj się.

 

Ja w sobotę miałam kolejną mega awanturę o byle co i już się chciałam spakować i wynieść się stamtąd na dobre, ale chyba tylko rozsądek kazał mi jednak zostać. Ale mimo wszystko po tej kłótni, mimo zmęczenia fiz. i psych. czuję się jakby spokojniejsza, oczyszczona :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze w pidżamie, trza się powoli ogarnąć bo szwagierka przychodzi na ploty za 2 godziny a chciałam umyć podłogę bo wczoraj kupiliśmy sobie mopa w końcu :pirate: (wcześniej szmatą na kolanach myłam :roll: )

 

-- 05 mar 2012, 12:58 --

 

Bellatrix, :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego to na razie daleko... na ślub niestety trzeba mieć kasę

a M. koniecznie chce kościelny... :-| muszę się zająć spłatą zobowiązań najpierw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×