Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

nie myślę non stop o seksie, w zasadzie mógłby on nie istnieć.

 

Co sądzicie?

 

 

Pytasz się to Ci odpowiem Flymo.

Myślę ,że już tak zgnuśniałeś w swojej samotności ,że stałeś się anorektykiem seksualnym(tak, tak, takie określenie schorzenia istnieje w medycynie).I jeśli wystartujesz kiedyś z takim tekstem do normalnej ,zdrowej Kobiety to pogoni Cie na cztery wiatry i dalej będziesz ,o zgrozo samotny.

 

 

Każda dziewczyna chce mieć imprezowicza, a nie domatora i amatora własnego łóżka.

 

Mylisz się i to bardzo! Moja żona wolałaby właśnie spokojnego domatora ,a trafiła na nałogowca ,imprezowicza i hulakę( którym JUŻ nie jestem,ale siedzi on gdzieś głęboko we mnie). Chciała by spokojnego ,zrównoważonego faceta , a dostała raptusa z ADHD,który wszystko szybko ,impulsywnie ,nieokiełznanie.

Tak więc nie generalizuj wszystkich Kobiet .One są bardzo różne i przeróżne .Szukaj ,a znajdziesz niekoniecznie wymarzoną ,ale z którą jakoś spędzisz ten żywot i przy której przepędzisz tę niechciana samotność.Ale bez seksu to się raczej nie obędzie, Flymo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda dziewczyna chce mieć imprezowicza, a nie domatora i amatora własnego łóżka.

Szukaj wśród dziewczyn, a nie imprezowiczek i "krejzolek". Then again, który facet chce spokojną dziewczynę, a nie bezmyślnego robota do ruchania :roll: albo albo, panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka rozmowy zeszła na zupełnie obce dla mnie "tereny" ^^. Wiem tylko tyle że seks przypadkowy,pod wpływem alkoholu, nieprzemyślany, (co często się zdarza ludziom w moim wieku) powoduje wiele kłopotów finansowych, jak i często niszczy psychikę...

Nie wiem skąd też stereotyp, że "faceci tylko o jednym" wtf? Sam mam też te "potrzeby", ale bez przesady żeby o tym myśleć cały czas : D?

Dobra nie wypowiadam się, bo to nie moja materia zupełnie...

 

Zresztą ja i tak zapewne będę sam,przez taki a nie inny charakter, nie mówiąc o wyglądzie już :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo seks, nawet ten przelotny, to wymysł XXI wieku :roll: jesteśmy tak zbudowani, nic nie poradzisz :P

Oj, bo kiedyś służył on do prokreacji a w dzisiejszych czasach, ktoś sobie uroił, że bez tego nie ma związku i należy robić to najlepiej codziennie.

 

Avest ,stary ,chyba nie wiesz co dobre...
Ta. Ciekawe czy będzie taki fajny, kiedy dzieciak z tego powstanie, w końcu guma, globulki czy tabletki w 100% nie chronią, chyba, że zastosować je wszystkie razem, tylko kogo byłoby stać na takie luksusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avest, chyba "prywatna" sfera historii jest Ci obca :mrgreen: poczytaj sobie, co Polanie odprawiali w Noc Kupały, o rzymskich balach, o dworskich kurtyzanach, o prostytucji traktowanej jako "mniejsze zło" w porównaniu z masturbacją, o carskich Polkach wypracowujących sobie drogę na szczyt, to stwierdzisz, ze dzisiejsze czasy są baaardzo spokojne pod tym względem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Ciekawe czy będzie taki fajny, kiedy dzieciak z tego powstanie, w końcu guma, globulki czy tabletki w 100% nie chronią, chyba, że zastosować je wszystkie razem, tylko kogo byłoby stać na takie luksusy.

Jest ryzyko jest zabawa :smile:

Każdy kij ma dwa końce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avest co Ty za ponuractwa wypisujesz...ludzi zniechęcasz..:D...

Do przezycia czegos pieknego...

Bo sex taki tez moze byc chyba to od nas zalezy??

Jednak we wszystkim co robimy powinno byc zawarte umiarkowanie i odpowiedzialnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, taki Mieszko czy Mściwuj w życiu nie ożeniliby się z dziewicą, bo panowało przekonanie, ze jeśli byłaby wartościowa, to ktoś by ją już dawno wychędożył :twisted:

 

Żeby nie zbaczać z tematu - ja się bardzo cieszę, że SSRI wytłumiają popęd, bo mi to akurat wyjdzie na dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avest co Ty za ponuractwa wypisujesz...ludzi zniechęcasz..
Ja tym sposobem zniechęcam się regularnie :D i od razu przechodzi... samotność.

 

U mnie popęd seksualny, warunkuje potrzebę bycia z kimś. Kiedy pojawia się popęd, to pojawia się silna potrzeba posiadania dziewczyny(wcale nie do rozładowania się), a kiedy go nie ma, to związki mnie kompletnie nie interesują. Dlatego chciałbym wysępić od lekarza paroksetynę :oops: bo neuroleptyk przestał na mnie już w ten sposób działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, taki Mieszko czy Mściwuj w życiu nie ożeniliby się z dziewicą, bo panowało przekonanie, ze jeśli byłaby wartościowa, to ktoś by ją już dawno wychędożył :twisted:

 

Żeby nie zbaczać z tematu - ja się bardzo cieszę, że SSRI wytłumiają popęd, bo mi to akurat wyjdzie na dobre :P

a ja się nie ciesze bo udany seks mógłby pomóc w wyjściu z depresji a tak to jest błędne koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeżeli się odbywa z osobą, która faktycznie nas pociąga, to jest fajny

TAK ,

wtedy jest najlepszy ,zajebisty i totalnie odjazdowy ,kosmicznie-orgiastyczny ,metafizyczny, odpałowy nieziemski lub lepiej nadziemski...etc.

Tylko trzeba mieć to szczęście. Bogu dzięki ,że niektórzy maja we łbie i w gaciach taki koks.

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesli sie go uprawia z kochana osobą wtedy jest najcudowniejszy.....

Kochaną, i na maxa ,wykurwiś*cie total mega pożądaną.Właśnie te "I" . Sama Miłość może się obejść bez sexu ,ale jej barwy jakieś blade i niepełne .Chyba nie wszystko można mieć naraz w życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×