Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, Zgadzam się,źle się wyraziłem, ja nie chcę być ciężarem dla 2 osoby,Chcę mieć dla kogo żyć.

 

Co do wczoraj,niema problemu, zawsze do usług ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Jeśli chcę ci pomóc, dobrze się dogadujecie, to dlaczego nie? Coś z nim nie tak?

Współczuję straty przyjaciół...

Sam ich nigdy nie miałem, więc nie wiem jak to jest... zapewne ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, dla niego to raczej nie problem, choć będzie miał cały czas nadzieję, ale wyjaśniłam, że się boję. Nie chciałabym dawać fałszywych szans, dlatego obawiam się o dalszy kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, nie, jest wspaniałym człowiekiem, nie zna większości moich problemów, bo jestem zamknięta, ale i tak udało mi się do niego zbliżyć i teraz mam wrażenie, że to był błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Ale dlaczego błąd? zamykając się na ludzi ranisz siebie, po co?

Jeśli mu naprawdę zależy, tym bardziej będzie walczył,a ty odrzucając go będziesz ranić jego i siebie... a to chyba najgorsza rzecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, nawet tu nie chcę o wszystkim pisać, ale powiedzmy, że moje życie nie jest zupełnie zależne ode mnie. Wiem, że najgorsze co mogę z tej sytuacji zrobić to odsunąć się od niego, ale boję się, że spanikuję, będę musiała się ograniczać w tym, co robię i mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Jeśli naprawdę mu zależy, to zaakceptuje cię taką jaką jesteś... nie odrzucaj go, bo to będzie jakby niewidzialny nóż który się wbije w wasze plecy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, tym razem to, co muszę, czyli lekturę ,,Lalkę". Osobiście wolę kryminały, dlatego przy tym się męczę. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, ja już chyba wolę siedzenie w domu; czasem posłucham krytyki od rodziców, ale przynajmniej nie patrzę na te wszystkie dziewczyny, przez które pobudzają się we mnie kompleksy... :hide: A jeszcze mam 3 dni z rzędu kościół... rekolekcje... przecież ja tam nie wysiedzę. W takim małym pomieszczeniu z całą szkołą? to niemożliwe, że wytrzymam, niemożliwe... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×