Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

nie pasuję do moich kumpli nawet...

A może to Oni nie pasują do Ciebie,hm?

Dobra, sprawa nieaktualna, wyjaśniłem sobie dzisiaj kilka rzeczy w kumplem i okazało się, że to nie ja pełniłem rolę słabego ogniwa ;)

Więc powyższe słowa odwołuję :P

 

A wkurza mnie to, że mnie nosi i nie wiem co ze sobą zrobić normalnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłaki mojego psa,którego zadupczyłam z ulicy kilka dni temu.Są wszędzie.Jako że posiadam niemal same ciemne ubrania wiecznie chodzę i się czyszczę.

Na początku przeczytałem- na ulicy i myślę sobie- niezła wariatka :roll::P

 

Mnie wkurza to, że martwię się, że moja matka martwi się tym, że ja się martwię. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, :mrgreen:

 

Moi rodzice są o tyle lepsi że też się tak zachowywali - traktowali mnie jak małą dzidzię bez problemów. Kiedy chciałam iść do psychologa, a on mnie odesłał do psychiatry mówili: "Tobie nie jest potrzebny lekarz tylko porządne lanie", więc widzisz jakie miałam w nich oparcie. Na szczęście przy psychiatrze powiedziałam tacie że nie chodziłam do szkoły w grudniu, tak się bałam (tata nie był aż tak groźny, zawsze szło jakoś się dogadać). On zareagował w miarę dobrze, nawet go ubłagałam żeby nie mówił mamie, szczególnie że ona sama miała cięższy okres, depresja i te sprawy. W sumie dopiero próba samobójcza uświadomiła ich o tym jak wielkiej skali jest mój problem, i od tego czasu mogę z nimi o wszystkim pogadać, choć muszę przyznać że nadal mam blokadę, jestem nieprzyzwyczajona do tego, że mogę z każdym problemem pójść do rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×