Skocz do zawartości
Nerwica.com

Programy w TV


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, w odniesieniu do mojej hipochondrycznej obsesji też można doszukać się nowego znaczenie, ale to tak przy okazji

Chyba o to Szymborskiej nie chodziło ;)

A tak poza tym to może macie rację Kasia i MaRiAnEk, ale ja już w wielu sytuacjach sprawdziłem się z negatywnym skutkiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje uczestnikom z naszego forum,rzeczywiście w ogóle nie było widać po nich strachu.Ja to bym chyba ze stresu nawet cześć Ewie nie powiedział.

Ten doktorek mnie troche wkurzał...

Ewa też była ok

W ogóle dzięki Wam może więcej ludzi nas zrozumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to zdrowie - Odcinek 5 - NERWICE

 

Premiera: 22 kwietnia - niedziela 10:00

 

Powtórki:

 

Poniedziałek 15:00, Wtorek 08:30,Wtorek 19:00, Środa 13:30, Czwartek 21:00, Czwartek 00:30, Piątek 16:30, Sobota 11:30.

 

Szacuje się, że co piąty Polak cierpi na zburzenia lekowe. To blisko 8 milionów osób. Najczęstszą przyczyną tych dolegliwości jest nerwica. W programie "Grunt to zdrowie" podejmiemy temat nerwic, fobii i natręctw. Zastanowimy się czy liczenie słupków i chodzenie tylko po białych pasach to już choroba czy tylko niegroźny nawyk? Dlaczego niektórzy boją się pająków? Czym jest gamofobia? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci: internista dr Piotr Pniewski oraz psychiatrzy dr Dorota Rosińska i prof.Bohdan Wasilewski.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:13 pm ]

Jeżeli ktoś nie ma TVN Style / czasu - wrzuciłem nagranie do netu:

Grunt to zdrowie - Odcinek 5 - NERWICE

http://rapidshare.com/files/27302747/Grunt_to_zdrowie.wmv.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!

Widziałam Rozmowy w Toku!!!

Uważam, że to co zrobiliście to było prawdziwe mistrzostwo!!!

Myślę, że takie programy i rozmowy na ten temat pomogą społeczeństwu zrozumieć z jakimi problemami (objawami choroby) zmagamy się na co dzień i że wcale nie jesteśmy inni.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalam wlasnie grunt to zdrowie, powiem szczerze, podobalo mi sie bardziej niz rozmowy, wydaje mi sie, ze powiedzieli duzo wiecej informacji na temat nerwicy lekowej , w rozmowach bylo przedewszystkim o fobiach. noi super, ze wspomnieliscie o forum, poczulam az takie ciepelko, a sami wypadliscie swietnie, naprawde gratuluje, martusia jestes naprawde przesliczna dziewczyna, super, ze mozecie sie wspierac wzajemnie, rozumiecie sie, wiecie oboje co znaczy ta choroba, a to duzy plus, bo mi np ciezko jest rozmawiac z mezem o czyms, o czym on niema zielonego pojecia.

pozdrawiam was serdecznie

lidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądam powtórkę "Grunt to zdrowie" :) "Rozmów w toku" nie miałam okazji jeszcze zobaczyć..

Myslę,że fajnie zrobiony program. Tomek i Marta fajnie wypadli ;) Szczerze powiedziawszy wcześniej nie miałam przekonania do Martusi (trudno wyjaśnić mi dlaczego). Dzisiaj poczułam do Marty sympatię :).. (Marta,sorry..że tak późno..) Sprawiasz wrażenie miłej osoby. A kwiaciarnia to dodatkowy plus ze wzgl.na moje zboczenie zawodowe ;)

Troszkę o naszym forum było.. Jakoś tak fajnie ;) Maja oczywiście miluchna kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj obejrzałem i mówiąc szczerze to nie podobał mi się ten program. Oczywiście Marta i Tomek wypadli bardzo dobrze. Szkoda, że tak mało czasu z wami Popielarska rozmawiała, ale coż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×