Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, dobrze, ze masz oparcie w chłopaku, a to ze masz gorsze dni? hm... każdy człowiek je ma. To, że coś nie wyszło nie oznacza, że nie mozna zrealizować to w późniejszym czasie. :)

 

Bellatrix, widzę, że bardzo źle na Ciebie to podziałało, ale nie dziwie się. Zregeneruj siły na nowy tydzień. A jak Twój brat się miewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ale jak widzę coś nastroje nie dopisują....

dominika92, Każdy miewa gorsze dni, walcz,małymi kroczkami do przodu, wyjdziesz z tego.

Bellatrix, Oby bratu się polepszyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, a ile Twój brat ma lat? szkoda go również :( ale dobrze, że ma Ciebie, w razie co na pewno mu pomożesz jak będziesz umiała..

 

arhol, slow motion, jasne, gorsze dni ma każdy, tylko niektórzy potrafią to do siebie dopuścić a ja nie. Chciałam jechać na tę działkę, ale za dużo złych czynników się nałożyło, moja mama też się źle czuje i woli zostać, planujemy wszyscy razem jechać za tydzień. A ja głupia i tak się dręczę :D Choć normalny człowiek pewnie by o tym zapomniał dawno, mi po prostu czasem zależy za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, W katastrofie kolejowej w Szczekocinach koło Zawiercia zginęło 15 osób, a 56 zostało rannych.

dominika92, Nie zadręczaj się tym, pojedziecie za tydz. i wszystko będzie ok ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, kobieta zakochana to kobieta slepa.

To wiedza książkowa czy wynikająca z własnych doświadczeń? :mrgreen:

 

Ja postanowiłem się dzisiaj trochę polenić. To co miałem dziś załatwić załatwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix , współczuję, sytuacja nieciekawa.. :(

Najgorsze w tym wypadku jest to, że faktycznie nie możesz zrobić nic, poza wycofaniem się i włączeniem pozornego "nie rusza mnie to".

Żal w tym przypadku Twojego brata, dobrze byłoby, gdyby atmosfera po prostu za bardzo nie haczyła o niego, ale zapewne rejestruje, co się wokół niego dzieje.

Facet często pije? Jak, generalnie, wyglądają Wasze (Twoje-jego) stosunki?

Jakkolwiek dziwisz się mamie, że go tłumaczy, w jej mechaniźmie, niestety, jest logika. Logika osoby tkwiącej w tkosycznym, zależnym związku..

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, rzeczywiście,według mojego sennika sen o utracie zębów świadczy o śmierci.To niesamowite,że masz takie prorocze sny,choć w tym wypadku współczuję,to naprawdę ciężkie.Trzymaj się i nie zadręczaj się tym.

Bellatrix, witam

 

Vett, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix tak sobie czytam jak piszesz z Atalią i zastanawia mnie jedno: długo on mieszka z wami?

 

Vett Hej! :)

 

-- 04 mar 2012, 12:57 --

 

Laima za każdym razem jak mam ten o zębach ogarnia mnie strach, bo nie wiem kto tym razem umrze. I to nie jest tak, że za dwa trzy dni. Nawet do miesiąca czasu się spełnia... No cóż, co ma być to będzie.

Spokojnie, nie zadręczę się tym ;)

 

slow motion Witam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, No tak, ale sama widzisz że nawet z terapią mam problemy.. boję się wtorku.. jeśli mi powie, że nigdy nie przyjmie mnie prywatnie.. już mogę spisać terapię na straty.. jest jedyną osobą która może mi pomóc.

 

-- 04 mar 2012, 12:39 --

 

Bellatrix, Będę ją prosić na kolanach aby zaczęła mnie już teraz dodatkowo przyjmować prywatnie, to może mi dużo pomóc w obecnej sytuacji.

Mówiła, że możemy spotykać się 2 razy w tygodniu państwowo, jednak po 3 miesiącach i tak będzie trzeba wyrównać ilość spotkań i dać raz na 2 tyg lub 1 raz w tygodniu i wtedy szybciej skończy mi się terapia.. Więc to rozwiązanie jest dla mnie bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×