Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

ach, miejscówka była moją skromną zasługą 8)

 

btw. mam specjalnie dla was kawał, dziewczęta, chciałam opowiedzieć przy stoliku, ale zajęłyśmy się rachunkiem XD

Siedzi dwóch starszych panów na ławce w parku. Obok przechodzą dwie młode dziewczyny i siadają na ławce obok.

Jeden staruszek do drugiego:

- Podrywamy dupcie?

- Nieeee, posiedźmy jeszcze trochę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Olsztyniaków.

 

Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia z p. Ludmiłą Niczyperowicz? Czy przyjmuje ona na NFZ, czy tylko prywatnie? Jak kształtują się ceny za sesję? Jest ona certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, chyba jako jedyna w Olsztynie, więc jest nadzieja, że może okazać się pomocna.

Muszę coś w końcu ze sobą zrobić, bo dłużej tak nie pociągnę...

Liczę na przydatne informacje i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie.

 

Właśnie tak myślałam, że to jest już ktoś konkretny. A kolejki na NFZ są wszędzie. Do "zwykłego" psychologa trzeba czekać 2-3 miesiące. Jak człowiek czekał te niespełna 23. lata, to i cztery miesiące jest w stanie wegetować, tak jak do tej pory. A jak u niej z prywatną praktyką? Orientujesz się może w cenach? Na terapię indywidualną oczywiście mnie nie stać, ale na przeplatane wizyty na NFZ i prywatnie może jakimś cudem dałabym radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o koleżance pani Niczyperowicz. I jak Twoje odczucia po wizycie u niej? Byłaś zadowolona? Miesiąc, to naprawdę krótko, jeśli to wizyta na NFZ. Rejestrowałaś się na Wojska Polskiego? (dużo pytań z mojej strony)

Tak, ja trafiłam do Pani Kasi Czapkiewicz i w zasadzie nie mogę nic więcej powiedzieć na Jej temat ponieważ byłam tylko na 3 wizytach, ale na prawdę warto. Obie Panie przyjmują niedaleko psychiatryka przy wjeździe do Olsztyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×