Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

SadSlav, a może po prostu obracasz się wśród niewłaściwych kumpli...?

O to to.

 

Nie mówimy, że masz rezygnować z tych kumpli, ale może trzeba znaleźć odpowiedniejszych? ;)

 

-- 03 mar 2012, 12:05 --

 

A co się stało wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, w zasadzie głupota totalna ale jakoś na mnie podziałała - kumple postanowili sobie urządzić sesję w Left 4 Deada 2 i dałem się namówić... najlepsze było to, że sobie trochę pogadaliśmy przez słuchawki ale nic nam nie wychodziło ogólnie rzecz biorąc - głównie za moją sprawą :? Już chyba za stary nawet jestem na takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że muszę siedzieć w tej @#@$%%^ robocie podczas gdy jest piękna pogoda na zewnątrz

ludzie łażą jak pojebani, tylko mi się wszędzie gapia :x co robię, co mam na kompie, najlepiej by tu niektórzy weszli :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, e tam, takie gadanie..jak się coś musi to się robi. byłam w różnych stanach, jak nie było wyjścia szłam z psem..czy to miałam dół że leżałam dniami i patrzyłam się w sufit czy lęki że bałam się wyjść z pokoju..

 

Midas, też tak myślę, że to dobrze :) im więcej ćwiczeń, tym lepiej. a labradory są kochane, ale straszne wariaty. :) jak ktoś nie ma cierpliwości to nie polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja za bardzo kocham swojego psa, żeby go oddać i mimo wszystko bardzo często to on mi pomaga w przezwyciężaniu lęków i dołków..bo właśnie z psem wyjść trzeba i nie ma, że depresja czy nerwica...ale jeśli takie podejście, to lepiej psa nie brać. ja wiedziałam, że pies mi pomoże. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×