Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Od 15 lat jak idę coś wynieść do piwnicy to zawsze pamiętam, żeby położyć na wierzchu, bo jak będzie potrzebne to zawsze będzie pod ręką. Jak idę coś przynieść z piwnicy to nigdy nic nie jest na wierzchu tylko najtrudniej dostępnym zakamarku i pół piwnicy trzeba przewalić, żeby się dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, mnie boli jak fałdy od brzucha wpijają mi się wszędzie dookoła gdy siedzę ;)

 

-- 03 mar 2012, 02:28 --

 

Wkurza mnie też, że gapię się w monitor i odświeżam forum, gdy inni wykorzystują JAKKOLWIEK czas między postami, np. grając w WoWa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza?

Moja podatność na uzależnienia,wieczne dążenie do autodestrukcji.

Co jeszcze?Sporo tego.

Moja sucza egzystencja kierująca się mantrą 'miej wyje*ane,a będzie Ci dane'.

Chroniczne napady melancholii.

Moja toksyczność.O ja zła,tak tak.W dupie się poprzewracało ludziom,którym wydawało się,że mnie oswoją.

Jest srylion rzeczy,które powodują,że popadam w stan NIE RUSZ MNIE,ZUA JA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie zaś denerwuje?

Brak odpowiednich ludzi w "rzeczywistości" przed którymi nie musiałbym udawać...

Ja sam, moja daremność,pesymizm.

Być może po części dobroć, i życzliwość, ale akurat tych cech się staram nie zatracić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że zmarnowałem dzisiaj (czy dzisiaj to jeszcze wczoraj :?: ) bite pół godziny na przejazd autobusem w korku, który to przejazd powinien trwać zgodnie z planem raptem cztery minuty :!: -Zaledwie jeden przystanek... Resztę drogi, podobnie jak większość ludzi, zdecydowałem się pokonać pieszo (konformizm :shock::shock::shock::?::?::?: ) :P

 

-- 03 mar 2012, 06:05 --

 

Wkurza mnie, kiedy w sytuacji gdy mam do przedyskutowania coś naprawdę ważnego... Nagle zaczyna sypać mi się sprzęt :evil::evil::evil:

Photo0228.jpg.7367122c3ff4f334a34a58ecc7287e6b.jpg

Photo0233.jpg.9a53e6d1bd5e1d4081ae83be44de7b24.jpg

Photo0234.jpg.8bde715c51a0605959f899b9960751ec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ło jejku, jejku, jakby mi się taki komunikat wyświetlił, to dzwoniłabym to wszystkich znajomych w środku nocy prosząc o pomoc :shock:

Tjaaa ;) A już w szczególności, gdy zamroczony alkoholem umysł z trudem radzi sobie ze znacznie nawet prostszymi komunikatami ;)

No ale w tym konkretnym przypadku, jedynym problemem było przeciągające się w nieskończoność oczekiwanie... :?

No i ta świadomość, że być może za niedługo zostanie się bez podręcznego komputera ;) -Istnieje w ogóle coś takiego??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×