Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny! :**

Naprawdę jestem z siebie dumna, bo zawsze jeżdżę z moim lubym, ale dzisiaj źle się poczuł i musiał wyjść wcześniej z pracy, więc w efekcie musiałam dojechać do niego sama i do tego miałam tylko 2 godziny, żeby nastawić się psychicznie na to! I dałam radę, mimo kilku chwil niepokoju jak on wyszedł z pracy, potem jak szłam na dworzec i obawiałam się ataku gwałcicieli, morderców i innych, a potem jak w pociągu ogarnęłam się, że skończyły mi się chusteczki a zakatarzona jestem :) I opanowałam atak! FUCK YEAH! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, i na tym to polega:D

 

a ja dziś poszłam sama do supermarketu i kupiłam psu kostkę, stałam w kolejce, gorąco tam było, już myślałam że słabnę, oczami wyobraźni widziałam jak rzucam tę kostkę i wybiegam ze sklepu..ale wystałam, zapłaciłam i spokojnie wróciłam do domu :great:

a nie kupowałam nic w tym sklepie od pół roku...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, tak, choć każdego dnia popołudni przeżywam zwątpienie, rano od nowa jest lepiej, byłam dziś 2 razy w supermarkecie i raz w drogerii, za każdym razem coś kupiłam, raz stałam w kolejce . :)

ale..zmęczona się czuję, mimo że nawet nie było tak źle lękowo. dziś chyba spróbuję tej relaksacji od Ciebie. :) jakoś muszę sobie pomagać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×