Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, no ja liczę, że będzie :twisted: Muszę nieskromnie przyznać, że te zabiegi coś dają, niedługo nie będę tak mocno straszyć, będzie można wyjść :mrgreen:

 

-- 02 mar 2012, 15:11 --

 

halenore, a co takiego w sobotę? Jeśli można wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, i dla 'dobrego wejścia', i dla matki (bo mordę drze, że wstyd się ze mną pokazać, jaka ja straszna, głupia itd), a na samym końcu - dla siebie (żeby matka wreszcie skończyła gadać.) 8)

Czyli nie dla siebie, ale dla otoczenia, a zwłaszcza matki.

Fajnie, że chcesz się zmieniać, ale pamietaj, żeby zmieniać się z własnych chęci i potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, gdybym miała wolność w ubiorze, wyglądałabym zupełnie inaczej. Ale mam tak określone wymogi rodziców odnośnie ubrań, że ja dziękuję... :roll:

 

ladywind, wiesz... Gdyby nie ojciec - który uznaje, że muszę być idealna WE WSZYSTKIM, co prowadzi do ogólnego wyczerpania i stanów depresyjnych - wyszkoliłabym się w danej dziedzinie (przedmioty ścisłe, głównie matfiz + języki obce). Nigdy nie byłam historykiem czy plastykiem, a przecież muszę mieć wspaniałe oceny, więc kuję/rysuję przez łzy... Na plastyce ostatnio miałam taki atak drgawek i płaczu, że myślałam, że nie wyrobię... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, nagrałaś terapie? :mrgreen:

Nie, mój terapeuta dał mi płytkę z nagraną relaksacją taką jak się zawsze robi na koniec jogi, bo jak sama próbuję tego w domu, to za nic nie mogę się skoncentrować, a jak mam głos po kolei mówiący, co trzeba robić, to mi łatwiej. A że sobie nagrał autorską płytkę, to mam go w domu i czuję się bezpieczniej ;)

 

Ale mi się nie chce pracować. Oby szybko zleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, no cóż. Rodzice do leczenia, bo na moje oko TY jesteś zdrowa.

Znam takie powiedzenie: "Jak ktoś jest dorbym we wszystkim, tak naprawdę nie jest dobry w niczym".

W zakresie wiedzy ogólnej owszem, należałoby znać podstawy historii, biologii, geografii, WOS-u. Ale plastyka czy muzyka?! To już dla hobbystów. Ja grałam na pianinie, bo uwielbiam muzykę. Natomiast nie potrafię rysować, malować, ani nic w tym stylu i kuźwa jakoś żyję. Z plastyki miałam piątkę za dobre pomysły, bo z realizacją było już gorzej :hide::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×