Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zle się czuje,wręcz okropnie. Rano bylam na terapii,ciężki temat ale się zebralam i poszłam do pracy. A teraz boli mnie głową,czuje okropne spiecie i nie umiem dojść że sobą do ładu. Zwolnilam się wczesniej z pracy bo tak mi zle. Nie wiem losie stało,dlaczego mnie to dopadlo.

 

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych momentów, kiedy po raz tysiąc-któryś uświadamiam sobie, że wciąż kocham człowieka, którego już nawet nie ma w moim życiu... :roll:

 

 

...a moze kochasz samo kochanie a nie jego....idealizujesz i pielęgnujesz to uczucie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, po części pewnie tak. Ale przykładowo - Sabaidee wkleił filmik, który bardzo mi się spodobał... A ja co? Od razu myślę o tym, żeby podzielić się tym (tym odczuciem, które wywołał we mnie ów filmik) z nim. O nikim innym nie myślę w ten sposób... To już 10 lat... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś, kogo poprosiłam o pomoc mnie perfidnie wystawił, nawet nie odbierając telefonu... przez co ja kogoś zawiodę i będę musiała się tłumaczyć:( boże dlaczego większość ludzi tylko patrzy, aż komu się powinie noga, zamiast pomóc drugiej osobie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustkaa, skur*syństwa coraz więcej niestety... każdy patrzy na siebie...przykre ale prawdziwe ;/.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skur*syństwa to dzisiaj parkując obok równolegle zaparkowanego auta zauważyłem na "jego" drzwiach napis H.j wyryty kluczem albo żyletką... szkoda słów :evil::pirate:

 

-- 02 mar 2012, 18:45 --

 

pustkaa, trzeba uważać na ludzi, mieć dużą rezerwę. Sam kiedyś byłem bardzo ufną osobą... już tak nie jest, staram się przekonać o zamiarach drugiej osoby... lepiej ja poznać zanim jej zaufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Pozostaje mi życzyć powodzenia w walce z problemami...

Podejmowałem kilka prób walki z samym sobą... coś mi to nie wychodziło. Nie jest jeszcze jednak za późno.

chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech widzę że to sprawa na osobny topic,ale i tak cos napiszę

-warto żebyś dokończyła studia,jakiekolwiek by one nie były dla Ciebie,teraz praktycznie nikt nie stuje dla pasji,frajdy.Polska to nie taki kraj,tutaj wciąż walczy się o byt,także ludzie studiują to co daje prace,a jeśli nie są dość dobrzy stujiują to do czego się nadają i liczą że nie skończą w Mcdonaldzie.Także studiuj,nie wiem ile masz lat ale podejrzewam że rocznik zbliżony do mojego(90),także masz jeszcze czas,zastanów się czy te studia są opłacalne czy nie,wybierz jakąś opcje,dokończenie teg kierunku,albo jakiś nowy....

-Ja też nie wiem co chce robić w życiu,prawda jest taka że mało kto wie...

-Nie wiem czy druga porażka to nie dostanie się na aktorstwo,ale jeśli tak to cóż,są moim zdaniem lepsze kierunki studiów niż aktorstwo.Grupa znanych aktorów ze znajomościami,robi kariere i zarabia kase.Ale jest też masa ludzi którzy przysłowiowo noszą halabarde w hamlecie i zarabiają grosze.Jeśli to twoja pasja próbuj jeszcze raz albo poszukaj innej drogi do show biznesu wielu aktoró nie ma żadnej szkoły i dają rade.Ale po prostu zostaw to marzenie,graj sobie w amatorskim teatrze niech to bedzie hobby a w życiu rób to co umiesz.

 

A to są takie depresyjne komunały,jak cżłowiek czuje się źle ale nie ma konkretnego powodu to rzuca takie losowe smutne myśli bez większego znaczenia.Świat nie jest moim domem,wszystko jest obce....to typowe frazesy które powtarza sobie smutny człowiek.Świat nie jest obcy,masz swoje miejsce,pasujesz tu,po prostu musisz teraz pomyśleć,skonsultować z bliskimi co dalej robić i jak żyć.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×