Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!


Partyzantka

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuję się ezoteryką, muzyką (gram na gitarze, sprawia mi to ogromną przyjemność), językiem angielskim oraz USA. Moim wielkim marzeniem jest w końcu wydostać się z tego okropnego miejsca. Co mi dolega? Sama nie wiem, muszę Wam opowiedzieć. ;)

Ja też Was miło witam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Właśnie dołączyłam do Was.Borykam się od kilku lat z nerwicą i depresją biorę w razie "W" Xanax 0,5 lub Bellergot

Xanax mam przepisane przez lekarza psychiatre codziennie i jeszcze jedne tabletki ale nie biore.Boję się uzależnić

Moim największym problemem jest tachykardia,stany lękowe które dopadają w najmniej oczekiwanym momencie :cry:

Wiem że powinnam stosować się do leczenia psychiatry ale potwornie boje się uzależnić a z drugiej strony boję się "napadów" i tak koło się zamyka

Poczytam teraz troche Wasze forum może odnajdę się w nim

pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Magda. "Lęk to połknięta złośc". Ja miałam lęki tylko w nocy, teraz biorę nowe leki i znów mi się uaktywniły. Tym razem nie boję się tego tak jak wcześniej, bo wiem, że to tylko lęk...

Nie znam się na lekach, ale wiem, że teraz są "bezpieczne", nieuzależniające leki. Może świadomośc tego Ci pomoże. Też się kiedyś bałam, że się uzależnię... Pozdrawiam, Miss G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×