Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcja, jest śliczny, to fakt :D:D:D

Każdy avatar wyraża i określa, moim zdaniem, nas, w pewnym sensie :!:

 

 

 

amelia83, to interesujące i pocieszające.....wyraźnie jesteś otwarta na ludzi, o czym świadczą zresztą Twoje serdeczne posty... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, to nasza cecha, taka trochę narodowa :D:D , nie potrafimy przyjmować do wiadomości komplementów, słów uznania, nie chcemy wierzyć, że możemy być interesujący/ce dla innych.

Myślę, że, tak jak większość forumowiczów, ja także, wyczuwam Twoją subtelność, ubraną w słowa właściwe dla tej cechy...nie da się tego ukryć :nono::nono:

i :D proszę :D przyjąć to do wiadomości :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, ja już nawet nie będę cytować ulubionych scen, bo takie klasyki jak Biggus Dickus to nawet nie wymagają wyjaśnienia :mrgreen: albo brytyjska lekcja wychowania seksualnego :lol:

 

Sprawiło mi radość to, że ktoś jeszcze nie uważa Monty'ego Pythona za nudy dla ateistów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie, nie chciało mi się dzisiaj ruszać z domu ;) jutro po lekcjach pójdę :smile: a wypisywanie to bedzie długa droga korespondencji między mną a tym panem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, jako, że apostazja to bzdura totalna i do tego tak czy siak procedura kościelna, postanowiłam się zabawić w tzw. wystąpienie po włosku, czyli napisanie do proboszcza parafii jako administratora moich danych osobowych w księdze chrztu o usunięcie przestarzałych danych, bo nie zgadzam się na członkostwo w organizacji KRK. Teoretycznie ma na to 14 dni, w praktyce wiadomo - może to olać, a ja będę się tłuc po inspektorach danych osobowych i sądach :? także nie ma tak łatwo.

Midas, no raczej, że śmiechawa! To moi znajomi takie bzdury wygadują :evil:

carlosbueno, jako, że moja rodzina ogranicza się do samych niewiast o miękkim sercu to nie mam takich problemów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×