Skocz do zawartości
Nerwica.com

DZISIEJSZE ROZMOWY W TOKU


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Marta, Tomek, Maciek winszuję odwagi i podziwiam. Wypadliście świetnie :D

 

Hej, czy ktoś to może archiwizował. Trafiłam tylko na końcówkę. Chętnie zobaczę całość.

Hmmm... nagrałem i na kompa i na vcr, tylko na razie walczę z kompresją bo na razie plik ma 1,6 GB a tyle do przesłania przez internet się nie nadaje.

Ja nagrałam odcinek

Masz na komputerze? Bo ja szczerze mówiąc mam w opłakanej jakości (coś mi w kompie zakłóca TVN (akurat dokładnie ten program :evil: ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie widzialam... mam nadzieję, że będzie taka okazja - obejrzałam próbkę i czuję się zaintrygowana :) W każdym razie - podziwiam Waszą odwagę! Pozdrawiam gorąco!!

PS Piotrek jesli jest taka mozliwość, to poproszę o całość, jakość jak dla mnie jest super! :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta, Tomek, Maciek - wielkie gratulacje odwagi. Mam nadzieję że o nerwicy będzie się mówić coraz więcej, w końcu cierpi na nią wiele osób.

 

Mi oglądanie zkłóciła rodzinka :evil: ale nagrałam na video i będę oglądać jutro.Nie moge się doczekać.

 

Mam zamiar pokazać ten odcinek lubemu- może lepiej zrozumie co się ze mną dzieje.

 

Czy ktoś może ma tą książkę Aleksandrowicza i mógłby się podzielić wrażeniami? Warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem rozczarowany programem, chociaż nie oglądałem początku.

Ten psychiatra nie spodobał mi się, wydał sie jakiś przemądrzały :? . A co do naszych ludzi z forum to wypadli bardzo dobrze, tylko trochę krótko mówili, ale czas niestety był ograniczony. Naprawdę gratulacje za odwagę pokazania sie przed kamerami!!! To mój pierwszy post, więc wybaczcie niedociągnięcia ;) .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także muszę to napisać....Tomek, Marta gratuluje odwagi !!!!!!!

bardzo się wzruszyłam oglądając ten odcinek, ale zasmuciło mnie to, ż e ci ludzie nie mieli wogole pojęcia o czym Wy do nich mówicie!poza tym jakos unikali tematu szpital psychiatryczny- więzienie i brak warunkó to chyba powinno być wyciągnięte!

szkoda że nie mogliśmy tam wpakować sie pełna ekipą wtedy moze bym nie umarła ze strachu bo jak Was oglądalam to serce mi walilo na samą myśl co wy mozecie teraz tam czuć!

Dziekuje Wam za ten pozytywny występ i za przykład jaki nam daliście :)pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, powiedz mi jak ten plik się otwiera to na prawdę sprzedam Ci szafę trzydrzwiową...

 

aniołek, Martusia i Shadow No- faktycznie, jak tylko usłyszałam o tym, że tak jesteście, to najpierw się przestraszyłam w Waszym imieniu ("co Wy mogliście wtedy czuć") a potem zazdrościłam odwagi i uwieńczenia wielu zwycięstw występem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Pani Drzyzga była kompletnie nieprzygotowana do programu... Dla Niej leczenie odbywa sie w szpitalu... Co jak co, ale prowadzący powinien mieć jakaś wiedzę na temat, o którym jest mowa w programie ale coż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był jakiś pokaz ciekawych eksponatów i tego, co jeszcze ludzie mogą sobie wymyśleć z nadmiaru wolnego czasu

dokładnie, pokazali to w taki sposób, aby "zwykli" ludzie się zainteresowali taka powtórka z "Dnia Swira", w sumie nie jestem zadowolona z programu, bardziej z uczestnikow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marianek zgadzam sie z toba, niestety to jest show dla zwyklych ludzi..i ten gosc z pytaniem dlaczego we snie boi sie latac czy cos takiego - bez komentarza, ale zawsze to jest duzy krok naprzod, przynajmniej zaczyna sie o tym mowic. niestety przy tematach chorob somatycznych byla powazna atmosfera, drzyzga miala prawie lzy w oczach, ludzie sie wczuwali, a nie wiedza ze taka nerwica moze czlowieka wykonczyc czasami gorzej niz zwykla choroba. z 2 strony skad maja wiedziec skoro nic sie jak narazie o tym nie mowi (prawie nic). zebym to ja wiedziala ze cos takiego istnieje przed tym jak dostalam 1wszego ataku to bym sobie oszczedzila myslenia ze mam schizofrenie i panicznego strachu o to co wogole do ch....... sie ze mna dzieje. gratuluje wielkiej odwagi tym ktorzy wzieli udzial w programie i rzeczywiscie ja tez ogladajac was sie zastanawialam czy bym stamtad nie uciekla na waszym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację,ja też miałam wrażenie,że zwykłym śmiertelnikom ten program niewiele powie.Psychiatra jedynie mnie wkurzał,bo mówił tak jakby nie bardzo wiedział, o co tak właściwie chodzi.Maciek kapitalnie przedstawił swoją rozmowę z psychologiem.Serdecznie się uśmiałam :lol: I dobrze-pokazał prawdę.Trafia się na takich aż nazbyt często,niestety.

Nasi byli wspaniali i ja też bałam się za nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu to był talk show więc się nie spodziewałam zbytniego zagłębienia w temat ale dobrze że sie wogóle o tym mówi, pokazuje ludziom że taki problem istnieje i dotyka zupełnie zwyczajne osoby.Mi akurat wypowiedzi Aleksandrowicza sie podobały- nie dawał prostych odpowiedzi, recept "drogie dzieci to ja was teraz oświece co wam jest i dlaczego". Powiedział pare ważnyh rzeczy.

 

Oj dreszczyk emocji u mnie tez był ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie program oglądała cała rodzina, nawet mama oglądała i po programie do mnie zadzwoniła żeby podyskutować :D

Ale wiecie co mnie rozbawiło? Reakcja mojej 5-letniej córki. Kiedy do studia wszedł Maciek ona na cały głos wrzasnęła: MAMO, TO TWÓJ KOLEGA!!!

Jestem z Was dumna Marto, Tomku i Maćku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje Tomkowi i Marcie odwagi wystąpienia w tym programie i otworzeniu się przed wszystkimi ze swoimi problemami - lękami i natręctwami!dla mnie jeszcze niestety jest to temat zbyt wstydliwy i nie przyznaje sie przed ludzmi, że cierpie na tego typu zaburzenia - jest to poniekąd związane z ogromną niewiedzą otoczenia dotycząca tej choroby - najczęściej szufladkuje sie jeszcze takie osoby z zaburzeniami jako chore psychicznie i nadające się do leczenia w zakładzie zamkniętym - może za bardzo uogólniłam ,ale w większości tak jest!próbkę tej niewiedzy moglismy zauważyc w rozmowach w toku - drzyzga nie zabardzo się przygotowała z tego tematu!ja odebrałam w tym programie, ze nasze zaburzenia to taki smieszny wymysł naszej wyobraźni - że to takie nasze widzi mi się!niestety nikt nie zrozumie naszego problemu jak sam nie znajdzie się na naszym miejscu, może jeśli byłoby więcej programów związanych z zaburzeniami lękowymi?! jedyną osobą podchodząco do tego problemu poważnie był prof. psychiatra - zgadzam sie calkowicie z tym co mówił o nas i nabliżych nam osobach, pomagających nam w wychodzeniu z zaburzeń!jeszcze raz gratuluje Marcie i Tomkowi - byliście SUUUUPPPEEERRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do gratulacji, cieszę się że są ludzie którzy potrafią mówić publicznie o tej chorobie bo to jest bardzo pomocne dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co im jest i tylko sie boją. Wiem bo sam kiedyś byłem w takim stanie.

Ewa125 dokładnie to samo mógłbym napisać co Ty. Najgorsza jest nieświadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Piotrek jesli jest taka mozliwość, to poproszę o całość, jakość jak dla mnie jest super! :)
Też sie załącze do dyskusji. Szafę trzydrzwiową sprzedam, błagam, dajcie ten odc.
To kiedy powtórka? Nie obejrzałam
Chętnie bym obejrzała ten program, dajcie do ściągniecia:)

...właśnie kompresuję. Jeśli dobrze pójdzie, to jutro udostępnię (jakość nie powala na kolana, ale widzę, że wyboru nie macie :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gorszy problem będzie z tym programem na TVN Style, bo kanał jest mniej popularny.

Właśnie na odwrót. TVN Style odbiera mi całkiem dobrze, a ja z tym miałem największy problem, że u mnie TVN straszliwie mrowi, co psuje ogólnie obraz i utrudnia kodekom jakąkolwiek sensowną kompresję obrazu. I komputer nadal mi się z tym męczy. Mam nadzieję, że zdąży dzisiaj, to jutro przed albo po szkole wrzucę do sieci ;) Poza tym Rozmowy w toku były emitowane 2 razy z czego ja miałem szansę się załapać na jeden, a Grunt to zdrowie leci cały tydzień :D

jakim programem na tvn style?
Właśnie jakim?Kiedy?

Grunt to zdrowie z Mają Popielarską i naszą Forumową Trójką :D będzie za jakiś czas na antenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×