Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, chyba wszyscy Forumowicze tak mają ;) pomyśl, że jal odbębnisz wszystko to wrócisz do domu i będziesz mogła się lenić. :mrgreen: Wiem, słaba motywacja.

 

-- 01 mar 2012, 11:43 --

 

Bellatrix, kłótnie mnie przerażają :hide: zawsze się trzęsę jak słyszę podwyższony ton. :cry:

Rozumiem Cię. A w jakich relacjach jesteś z partnerem mamy? Twój tata za granicą jest, prawda? Brakuje Ci Go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bellatrix, kłótnie mnie przerażają :hide: zawsze się trzęsę jak słyszę podwyższony ton. :cry:

Rozumiem Cię. A w jakich relacjach jesteś z partnerem mamy? Twój tata za granicą jest, prawda? Brakuje Ci Go?

 

-- 01 mar 2012, 11:47 --

 

carmen1988, a dużo tych zajęć dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

U mnie też brzydka pogoda... :/

Zadzwoniłam do nowej psychiatry, zapisała mnie na wtorek. Ta moja obecna lekarka mnie strasznie denerwuje!

Nie mogę dalej zalegać w łóżku, zaraz zbiorę się na 14 na zajęcia, pójdę. Tylko i tak nie wiem co dalej, bo nie poszłam na ten dzisiejszy egzamin, ech... głupia idiotka ze mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybry

Pobiłam się przez sen.Raz mi się śniło,że kogoś uderzam to uderzyłam pięścią w brzeg łóżka,drugi raz ręka o rękę z całej siły.Ból mnie budził.Pierwszy raz mi to się zdarzyło.Ile we mnie złości jest ukrytej.Przerażające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, napisałam maila do pani prowadzącej, nie odpisała jeszcze, zajdę jeszcze do katedry, może będzie i pogadam z nią, powiem jaka jest sytuacja... Mam wszystko inne zdane i to całkiem nieźle, nie może mi robić problemów... ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, na tej mojej głupiej uczelni nie ma III terminów:/ Ale to był II termin tylko dla mnie, bo ogólnie wszyscy inni już pisali, ale ja wtedy zaniemogłam, miałam zwolnienie lekarskie no i miałam pisać właśnie dzisiaj... Myślę, że baba się wkurzyła... A ja nie mogłam się z łóżka podnieść, jak wrak... jak mam jej to wytłumaczyć... ? :why:

 

-- 01 mar 2012, 13:10 --

 

Bellatrix, yhy, czyli spoko miałaś, faktycznie to nie jest głupi pomysł, jak coś, to również porozmawiam z panią dziekan.. tylko hmm, moja uczelnia jest trochę specyficzna, taki wyścig szczurów, jak nie dajesz rady, to do widzenia... UJ CM i wszystko jasne :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, tak też myślałem. Tylko, że tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, bo nikt nie chce zatrudnić osoby bez doświadczenia. Dlatego, najpierw musiałbym zrobić kurs, który kosztuje nie mało bo koło 1000 zł. I wtedy miałbym jakieś szansę, tylko że jak potem uznam, że to jednak nie praca dla to to kasa będzie wyrzucona w błoto... Druga sprawa to też mnie trochę przeraża, ten ciągły kontakt z ludźmi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz, to każdy pracodawca chcę kogoś z doświadczeniem. Ciekawe gdzie je zdobyć, kurde gdybym mógł popracować z miesiąc, dwa i zobaczyć jak to się wszystko kręci, ocenić czy to dla mnie czy nie to się tak nie da teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, no właśnie nadrabiam posty z dzisiejszych wron i się doczytałam... Ale cieszę się, że czujesz się lepiej w porównaniu do tego.

marudź ile chcesz-mnie to nie przeszkadza

Kiedyś możesz tych słów pożałować! :mrgreen:

Dziś przekroczono z rana mój optymalny dystans intymny, więc potem cały dzień to równia pochyła... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×