Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to prawda, dzień senny, ale u mnie zamglony...nieprzyjemnie. Zawsze, gdy mgła "wisi" nad moim osiedlem, nie czuję się najlepiej :(:(

Ale dam radę...już zajęłam się sprzątaniem, przygotowaniem obiad - wierzę, że będzie coraz lepiej :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

3 marca minie 3 miesiace odkad biore tabletki elicea. Akurat w moje urodziny :D

Lecz sek w tym ze wizyte u psychiatry mam dopiero 5 marca i 5 marca dopiero bede mial recepte na nastepne pudelko.

Moge od dzis brac po polowce az do 6 marca ? Bo tak to mi nie starczy tych tabletek... Gdyz zostaly mi tylko trzy :(

Chyba lepiej brac po polowce niz 3 dni w ogole... Prawda ? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, dziękuję moja droga, w porządku ogólnie. Odnowiły mi się problemy z kręgosłupem, zwłaszcza z szyjnym, więc oszczędzam się, rzadziej siadam przy komputerze. Ale to tylko na jakiś czas...

 

A co u Ciebie Laimo??? Czy ten kurs, szkolenie, o którym wspominałaś kilka dni temu, wiążę się z przyszłą, ewentualną pracą???

Wczoraj zmartwił mnie post wieczorny comy, była w bardzo złym stanie, chciała, by Jej jakoś pomóc, ale nagle przestała odzywać się, choć czekałam ponad godzinę. Dzisiaj też szukałam Jej na forum i nie widzę w żadnym wątku /???/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, dokładnie, siedzienie tu i mozliwość wyrzucenia tego z siebie

trochę odciąga od złego samopoczucia...można na chwile zapomnieć o sobie,

a dobre i to...

 

jasaw, też mam nadzieje że ma zły nastrój i nie ma ochoty

narazie z nikim rozmawiać. Czasem sama miewałam duzo gorsze stany to nawet

kompa nie miałam ochoty załaczać, i oby tylko to było u comy powodem milczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, dzięki za troskę...w moim wieku, bo jestem starsza od Twojej Mamy-tak przeczytałam kiedyś-poza zwyrodnieniami są problemy z osłabieniem mięśni szkieletowych...muszę więcej ćwiczyć, mam odpowiedni zestaw, i zwiększyć ilość kilometrów na rowerku :D:D , a przede wszystkim nie powinnam zbyt długo siedzieć przed komputerem.... :(:( Będzie dobrze, to chwilowe, przejściowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×