Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze zlocik się szykuje , ech ustalić date i odgórnie narzucić a wszyscy mają tak sobie poukładać w pracy czy naszykować kase na termin zeby byc i koniec bo jak temu nie pasuje ,temu nie pasuje, to tak mozna cały czas a tak z góry i wiadomo, ja nawet jak nie będę w polszy to sie postaram na zlocik pojawić, tylko właęsnie termin wcześniej z miecha, no chyba zebym była w polandzie jednakowoż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam miejsce to wsio ryba ale wydaje mi się że te Borki to dobry wybór jest woda , pierogarnia , monopol. i rurki od prysznica.Co do terminu to wydaje mi się że koniec maja lub czerwiec bo pózniej to ludziska mają urlopy.Koniec czerwca powinien pasować wszystkim .Pilni studenci już po sesji a Ci mniej pilni to i tak będą zaliczać na jesieni :mrgreen: W lipcu i sierpniu mogą być kłopoty z noclegami. Można też poszukać czegoś w okolicach Kasi ( Włocławek) aby wszyscy mieli w miarę po równo drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeśta się rozpisali i zero konkretów. Ktoś musi sprawę zlotów wziąć w swoje łapki, bo inaczej przegadamy tak do października i nic z tego nie wyjdzie. Jest oczywistym, że nie dogodzimy wszystkim zarówno z miejscem Zlotu jak i terminem, ale możemy pokusić się, aby ten termin i miejsce odpowiadało jak największej ilości forumowiczów. Proponuję zatem zmontować jakąś ankietę, w której zainteresowani będą mogli się wypowiedzieć i będzie można to jakoś ogarnąć.

 

-- 01 mar 2012, 07:35 --

 

Mam się za to wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeśta się rozpisali i zero konkretów. Ktoś musi sprawę zlotów wziąć w swoje łapki, bo inaczej przegadamy tak do października i nic z tego nie wyjdzie. Jest oczywistym, że nie dogodzimy wszystkim zarówno z miejscem Zlotu jak i terminem, ale możemy pokusić się, aby ten termin i miejsce odpowiadało jak największej ilości forumowiczów. Proponuję zatem zmontować jakąś ankietę, w której zainteresowani będą mogli się wypowiedzieć i będzie można to jakoś ogarnąć.

 

-- 01 mar 2012, 07:35 --

 

Mam się za to wziąć?

Jacek na Ciebie można liczyć. images?q=tbn:ANd9GcTKov-YxzXqHKP1Pn5ihbIO30_ZqetsJheWo7z_2rWbKr0yzUSu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, myślę, że w chwili obecnej nie ma sensu zajmować się terminami późniejszymi niż koniec czerwca i wcześniejszymi niż połowa kwietnia. Nie ugryziemy również standardu tzn. łóżko do 30 pln/noc w godziwych warunkach - nie schodzimy niżej, ani wyżej. Czekam zatem na kandydatury miejsc Złotu:

 

1. Borki - woj. łódzkie - okolice Tomaszowa Mazowieckiego nad Zalewem Sulejowskim

2. Mikołajki - woj. warmińsko-mazurskie - okolice Mrągowa

3.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wovacuum_, Wiola, na jednym Zlocie w tym roku na pewno się nie skończy. Duża część z nas nie wie co będzie jutro, a co za tydzień. Planowanie 1 marca czegoś co ma się odbyć w lipcu i sierpniu jest bez sensu. Na razie planujemy pierwszy tegoroczny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podawałam linka na Skępe,ok. Lipna.Jest tam kilka jezior i kilka ośrodków.Przykro mi,że mnie omijacie :why:

Termin jak dla mnie to jak najszybciej bo tęsknię za Wami na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, Kasiu, nikt Cię nie pomija. Zbieramy od rana propozycje miejsca Zlotu.

 

1. Borki - woj. łódzkie - okolice Tomaszowa Mazowieckiego nad Zalewem Sulejowskim

2. Mikołajki - woj. warmińsko-mazurskie - okolice Mrągowa

3. Skępe k. Lipna - woj. kujawsko-pomorskie - okolice Włocławka

 

Geograficznie Skępe k. Lipna leży na Ziemi Dobrzyńskiej, przy często uczęszczanym szlaku komunikacyjnym, trasie E-10 z Warszawy do Szczecina. Administracyjnie Skępe leży na terenie powiatu lipnowskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Można zatem uznać, że położone jest w centralnej części Polski. Do najbliższych, większych miast mamy: do Włocławka - 36 km, do Torunia - 60 km, do Płocka - 50 km, do Bydgoszczy - 100 km, do Warszawy - 154 km. Możesz do nas dojechać autobusem lub koleją (z Torunia lub Sierpca).

 

*Wiola*, spokojnie, dopiero 1 marca. Zbiorę informację i ogłoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, dziękuję Ci ślicznie :mrgreen: Jak mi tak ze 30 osób podeśle takie wykazy to zabiorą mnie do Tworek, więc pozwólcie że zrobię to po swojemu. :D

Na razie zbieram propozycje miejsc Zlotu

 

1. Borki - woj. łódzkie - okolice Tomaszowa Mazowieckiego nad Zalewem Sulejowskim

2. Mikołajki - woj. warmińsko-mazurskie - okolice Mrągowa

3. Skępe k. Lipna - woj. kujawsko-pomorskie - okolice Włocławka

 

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×