Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, :bezradny: czytam, gram, oglądam, wyję do odtwarzacza :mrgreen:

No właśnie i w tym problem, bo ja już tak od paru lat....

Tej a co do wycia :D To dobry pomysl mi wpadł do próżni, łepetyny - a moze by tak se spacer trzasnąć / ? Boje się tylko reakcji sąsiadów... już teraz kierują na mnie swe podejrzliwe ślepia co tylko wyjdę z domu, na wariata... a co dopiero gdyby nakryli mnie na nocnych eskapadach xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, właśnie miałam to napisać..poza :D "wyję do odtwarzacza" :D ,jeszcze włączam sobie jakieś naiwniutkie, choć troszkę śmieszne polskie seriale, np.Daleko od noszy, wiem jednak, że nie wszystkim Młodym to się podoba. Poza tym bardzo mnie śmieszą Mamuśki, nie mające najlepszych recenzji, ale ja zarykuję się dosłownie, może dlatego, że sama jestem taką trochę "mamuśką" :D:D:!:

 

Kiedyś nie lubiłam, ogólnie mówiąc, śmiesznych filmów, ale, od jakiegoś czasu /???/, w tej szarzyźnie dnia powszedniego, lubię pośmiać z czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, w nosie miej sąsiadów :D ważne,żeby Tobie było dobrze ;)

A co jeśli mi psa potruja czy coś, albo doniosą na to że sobie sopke na narzedzia przed chatą bez zezwolenia postawiłem :zonk: Z sąsiadami trza mieć dobre stosunki, a ja nigdy z sąsiadem zdania nie zamieniłem... a mieszkam tu od... 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma księżyca, trzeba próbować zasnąć (skoro od jakiegoś czasu normalnie zasypiam... :105:)

dobrej nocy życzę ;)

Gratuluje, ja nad tym ciagle pracuje - przedwczoraj były nawet postępy (sen o 2, pobudka o 7) ale wczoraj spierdoliłem sprawę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no fakt :? sąsiedzi bywają wredni :? w poprzednim miejscu zamieszkania też się nie odezwałam słowem do sąsiadów :D a mieszkałam tam przez 5 lat 8) i nie znałam nawet imienia sąsiadki,która mieszkała obok ;)był tego duży plus-nic o mnie nie wiedzieli i nie wtykali noska w nie swoje sprawy :D

No tak to niewtykanie nosa całkiem fajne.

Tylko mi tak troszkę szkoda, moja rodzina mieszka we wsi pod Gorzowem, wszyscy znają się od pololeń jedna wielka rodzina... a tu w Poznańskim taka lipa że ja pierdole, ludzie porozumiewają się tylko przez zajebiste ogrody i samochody ( Zobacz mój ty nędzy sąsiedzie jaki zajebisty zielony i egzotyczny krzak se sprawiłem, albo jakiego nowego BMW z salonu)..... Pozatym też słowa nie zamieniają nie znają się tylko praca pieniądze i pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, eeeee to do bani takie sąsiedztwo :? Żeby chociaż jedna osoba się znalazła,z którą można pogadać,to zupełnie inaczej by było.A tak,to człowiek jest w sumie skazany na samotność wśród ludzi :?

W sumie to z ta rodziną w lubuskim tez mam chujowe stosunki także luz :lol: Przyzwyczajony jestem do tej samotnosci wśród ludzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, fakt,idzie się przyzwyczaić...

 

Co jak co, ale musisz przyznać choroba psychiczna wzmacnia indywidualności, jak ma ich nie wzmacniać skoro ciągle siedzimy z samym sobą ^^ Trzeba zachować tylko w miarę rozeznanie w tym co naokoło się dzieje, strać się nie wyć z powodu wewnętrznego cierpienia i trzymać uporczywie, zbawienną, bezstresowa asertywną postawę życiową ;.p

 

Ostatnio wstaje w nocy w koszmarze biegam po chacie otwieram wszystkie dzwi i nawet tego nie pamiętam, a gdy idę spać mam ze dwa udary trzy zawały... macie podobnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Niekoniecznie O_O... o co ci biega?

Sorko wyrywkowo pisze tylko, mam problemy z koncentracja.... coś dzisaj widocznie u mnie szfankuje. Chodziło mi o dojscie fazy snu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×