Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o sobie! ;)

 

Wciaz jestem chetny na wyjazd z Wami na Krym :)

 

Niej organizator da troche info o tym wyjezdzie. Cena, zakwaterowanie, przejazd itp. Lubie wiedzieć. Oczywiście paszport mam aktualny więc to nie problem.

 

P.S. Za tydzien jade do Lwowa na 3 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, Co do długiego weekendu majowego na Krymie:

Warunek podstawowy to jasne zdeklarowanie się minimum 6 osób do końca marca i dostarczenie mi skanów paszportów. Orientacyjne koszty wyjazdu:

przejazdy - 200 pln

noclegi - 200 pln

wyżywienie i zwiedzanie - 200 pln

 

Koszty przejazdu obejmują: Przemyśl - Lwów - Simferopol - Lwów - Przemyśl + przemieszczanie się na Krymie, więc należy do nich doliczyć koszty dojazdu ze swojego miejsca zamieszkania do Przemyśla i powrót z Przemyśla do domu.

 

A ja zapraszam w czerwcu pod namioty do mnie.

Nie wiem, Kasiu, ile osób będzie chętnych na nocowanie pod namiotami. Ja bardzo chętnie, bo nocowanie pod namiotem jest fajne jeśli nie leje deszcz. Myślę jednak, że okolice Torunia i Włocławka to nie najgorsze miejsce na zlot, bo stosunkowo blisko zarówno ze stolicy jak i Trójmiasta, a także z Wielkopolski i Warmii. Może rozejrzeć się za jakimś miejscem w okolicy z pewniejszym dachem nad głową niż tropik namiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ale centra handlowe ładne :mrgreen:

:hide:

Jeżeli komukolwiek zależy, żebym przyjechała, to nie możemy zbliżać się do żadnych galerii handlowych!

 

Od razu odradzam przełom lipca i sierpnia, bo wtedy organizuję Forumową Wioskę na Woodstocku :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czerwiec sierpień faktycznie lepszy nieco miesiąc:)

Tylko nie wymyslcie drugiego konca Polski :roll:

 

Ja na lekach ale troszke się napiję a co :P

 

carlosbueno i w miastach ościeznych od Katowic znajdzie sie fajne łono natury, np u

mnie w misiecie są piekne 4 jeziorka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×