Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, 16.

slow motion, no wiem, wiem, hormony hormonami, ale

1. kosmetyczka wczoraj mnie zgasiła tekstem 'ty to masz trądzik wieczny, jak ja'(faktycznie po kobiecie widać, a ma dziecko w wieku lat 15.)

2. dlaczego ja? Czemu te super-popularne dziewczyny z dużymi cyckami nie mają takich problemów? Tylko ja, kujonica? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, jak masz 16 lat, to nawet sama możesz się bujnąć do ginekologa po pigułki na trądzik, wydatek jest praktycznie żaden - 3 blistry Diane, które starczają na 3 miesiące kosztują bodajże 28 zł :roll: efekt nie jest dobry - jest oszołamiający! :shock: po miesiącu nie miałam nawet jednej krosteczki, więc nawet, jakby Tobie miało zejść dłużej, to w liceum byłabyś już gładziutka :mrgreen:

 

A, no i bez obaw, prawdopodobnie nie będziesz musiała nawet ściągać spodni, co najwyżej zrobi Ci USG, jeśli zaznaczysz, że nie chodzi Ci o antykoncepcję ;) powinien też zlecić badanie krwi, może masz coś zaburzone w gospodarce hormonalnej i to nie tylko przez dojrzewanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, 16.

slow motion, no wiem, wiem, hormony hormonami, ale

1. kosmetyczka wczoraj mnie zgasiła tekstem 'ty to masz trądzik wieczny, jak ja'(faktycznie po kobiecie widać, a ma dziecko w wieku lat 15.)

2. dlaczego ja? Czemu te super-popularne dziewczyny z dużymi cyckami nie mają takich problemów? Tylko ja, kujonica? :roll:

Ja mam trądzik jak zjem za dużo węglowodanów. Odkąd przestałem jeść słodycze to zdarza się bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, ja też jak miałam trądzik to przeszłam na dietę, zaczęłam łykać cynk i smarować się jakimiś specyfikami od dermatologów, ale na zaburzone działanie przysadki raczej średnio to pomogło ;) Warto spróbować zmiany diety, ale nie oszukujmy się - mocny trądzik nie powstaje od tabliczki czekolady, a od hormonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×