Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tak, bo to taka pieszczocha jest ;) ale mój pierwszy kot jakiego miałam to też taki był, że nawet się go pogłaskać za wiele nie dało, no chyba, że sama poczuła potrzebę przyjścia do człowieka, ale jeden fałszywy ruch i rozchlastana ręka/noga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na cmentarzu u Taty,chyba z dwa lata nie byłam,a nagle poczułam potrzebę.Kochałam Tatę :cry:

Mama leży chora w łóżku.Cała zimę choruje.Pewnie znów skończy się zapaleniem płuc i szpitalem jak w zeszłym roku.

Ugotowałam obiad,a to rzadkie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, miałam jedno miłe zdarzenie.Ktoś powiedział,że cieszy się że mógł mnie poznać i przytuliła,ucałowała po godzinnej rozmowie na pierwszym spotkaniu.Jeszcze się wzruszam- świetna kobieta,rozmawiało mi się jakbym kilka lat znała.

I zajęłam się dzieckiem w urzędzie skarbowym,żeby dał spokojnie matce pozałatwiać i to też było fajne.

W sumie dobry dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, Kochana, a co Ty studiujesz ? A z pracą to wiesz, czasami nam się wydaje, że mamy za słabe kwalifikacje, mało imponujące cv, a tak naprawdę to można znaleźć dobrą pracę. Myślisz, że jak ktoś ma kilka fakultetów to jest lepiej? Wszystko a tak naprawdę nic. A dotrwać- dotrwasz! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, ajj oceny wcale nie mają tak dużego znaczenia w przyszłości;) No ale na mgr to tak, faktycznie oceny są brane pod uwagę... chociaż tak naprawdę uczelnie przyjmują później większość osób, które składały papiery. Przerabiałam to w wakacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, potencjalny pracodawca nie patrzy na oceny. Po takim kierunku na pewno sobie poradzisz na rynku pracy. Ścisłowcy mają zawsze większe szanse niż humaniści.

 

Laima, dobre uczynki sprawiają, że stajemy się szczęśliwsi. :smile:

 

A u mnie dzisiaj fatalny dzień... Dowiedziałam się, że mam przewlekłe zapalenie zatok i znowu dostałam antybiotyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, to baardzo stary sposób i skuteczny. nasypujesz soli np. do ściereczki i trzymasz jak taką sakiewkę nad rozgrzaną patelnią i przykładsz do zatok. Ponoć im bardziej gorąco to lepiej, ale ja to zawsze krzyczę, jak mama mi to przykłada(ła) i wolałam takie chłodniejsze, ale ciepłe. Zamotałam trochę, heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×