Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Xaneri Ja mam IDENTYCZNIE ból koło pempka po prawej stronie............. myślałam że tylko ja to mam i też zaczełam sobie wmawiać że cos mam, a właśnie jak dotykam pempka to czuje taka gulajke wlaśnie po prawej stronie, no i wydawało mi się że te plamy które mi wyskakuja mam od jakies choroby w brzuchu :(

 

od kilku dni strasznie kreci mi sie w glowie, dzisiejsza noc byla cieżka co jakis czas sie budzilam ze swiadomoscią dziwnych sciskow, kłuc w glowie, teraz siedzac w lozku z kompem na kolanach mam cos takiego tak jakbym byla nie swiadomo tego calego pisania, czasami plamy przed oczyma i kreciolki w glowie, a jak sie klade do lozka i zamykam oczy to czuje jakbym falowala i mimo ze mam zamkniete oczy to jakbym przewracala oczyma..

 

ja chyba w ogole nie zasne przed ta cala tomografia glowy, tak sie boje że wyjda jakies zmiany ze jak juz wjade do tej maszyny to bedzie najdluzsze moje badanie jakie mialam w zyciu....no i w sumie od tych badani okaze sie czy mam ta całą nerwice czy na coś chora....

 

Jak myślicie czy mam te wszystkie objawy te ataki paniki, strach przed wyjsciem gdziekolwiek czy mam to wszystko powiedziec neurologu??

 

-- 27 lut 2012, 09:56 --

 

a propo mi tez jest jest nie dobrze a zwłaszcza jak przebudze sie w nocy, mam wrazenie ze chce mi sie wymiotowac ale nie wymiotuje nie wiem czy to normalne bo zazwyczaj mam tak w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ gwiazdka0911

 

Ja też takie coś miałem co ty, ale większość mi przeszło, jeszcze czasami mi serce zakuje, ale z dnia na dzień lepiej. Już się nie czuje i nie mam takiego dziwnego obrazu jak po narkotykach jak miałem wcześniej. Tak samo jak ci kręciło mi się w głowie, a jak miałem wcześniej akcję w przychodni to zacząłem się lekko denerwować to złapałem duszności i napadło mnie mdlenie. Zauważyłem, że jak o tym myślę, to mam jeszcze gorzej. To wszystko się sprawdza umysł plata figla, oczywiście nie zawsze, ale to przez niego się łapie te lęki,psychozy. Jeżeli od nie dawna masz dopiero ten stan to się tym nie martw, ja bym ci radził nie robić badań bo się tym bardziej zamartwiasz, a o to chodzi, że nie możesz. Oczywiście możesz zrobić Badania, ale postaraj się o tym nie myśleć się uspokój, najlepiej sobie coś wkręć pogadaj z lekarzami, tak aby ci ulżyło.

 

Ja jak te dziwne "fazy" miałem, się przestraszyłem, że stracę mój sport, moją pasję, a mam zawody akurat niedługo w Taekwondo i nie jestem pewien czy mi to przejdzie, bo dzisiaj z rana jeszcze jak wstałem to mi się lekko w głowie kręciło dopiero potem w szkole wsród znajomych mi przeszło :).

Jeszcze mam lęki przed zaśnięciem i zasnąć nie mogę zbytnio dalej, ale już na następny dzień jest dobrze. Lęk mam przed zasypianiem, spróbuje to wyeliminować, oczywiście jak mi się uda.

 

Grunt to nie zamartwiać się, jeżeli masz takie stadium jak ja o ile w ogóle to jest depresje,nerwica,zaburzenia lękowe. Możesz się też mnie posłuchać, bo niektórzy ludzie jak myślę, właśnie zamartwiając się takim czymś naprawdę dostają nerwicy i innych chorów, a tu się okazuje, że to były tylko zwykłe nerwobóle, a człowiek wpadał w histerię i popadł w nerwicę, tak też mogło, może zawsze być. Taka moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta ,,wierna,,,powróci jak bumerang....nawet jak na jakiś czas mnie opuści.....

Żebym miał takie szczęście do związkow...jak mam do nerwicy

byłbym szczęściarzem..:(.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×