Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze jest pewien, że nie będzie długo żył? Nie mam tu na myśli samobójstwa, po prostu od dziecka towarzyszy mi takie przeczucie, chyba zdążyłam się już z nim oswoić. Jestem sobie w stanie wyobrazić praktycznie wszystko, ale nie siebie za np. 20 lat, jest to dla mnie wręcz absurdalne i wiem, że tego nie doczekam :smile: Chyba to mnie trzyma przy życiu - fakt, że mam mniej czasu niż inni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi według internetowego kalkulatora długości życia zostało jeszcze 29 lat życia. Kilkanaście lat temu myślałem że jak będę w obecnym wieku będę miał rodzinę, dzieci, pracę itd jak większość ludzi a tu nic, teraz sobie już nic nie wyobrażam po prostu trwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Ja 10 lat temu , kiedy mialem naprawdę dobre widoki na przyszłośc, kiedy byłem rozkręcony i nakręcony , kiedy zdrowie było idealne, założyłem sobie , że w wieku 40 lat będe mieszkał w górach, niedaleko Bielska Białej, w małym domku i będę miał interes-samograj, oraz sumkę pozwalającą czuć się bezpiecznie.

I uwierzcie-nie były to tylko puste marzenia-wszystko szlo w dobrym kierunku.

I co?

W wieku 40 lat to ja będę mieszkał w więzieniu. Cała kasa jaką miałem poszła na wegetację w chorobie, lekarzy, badania...na życie.

Rodzina w rozsypce.

Nawet gdybym nagle cudownie ozdrowiał i tak jest już ZA PÓŹNO !!.

Kiedyś zapytano Jana Pawła ( notabene ciekawe jaki On miał iloraz? )

- jakie jest najstraszniejsze słowo dla człowieka?

Zgadnijcie co odpowiedział ........

-"ZA PÓŹNO"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel nie trzeba byc w Twojej sytuacji,żeby czuc ze na wiele lub na wszystko jest za pożno...

Jednak nie przekreslałbym tak szybko wszystkiego,czasem życie zaskakuje nas też pozytywnie.

 

Też miałem różne plany,niestety nigdy nie uda mi się ich zrealizowac,ani marzen wcielic w zycie...

Nie wiem co mnie trzyma przy Zyciu..chyba nadzieja ze jutro może się cos zmieni...na lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przybija czytanie moich postów sprzed 2 lat

Są dokładnie TAKIE SAME !!.

Czyli minęly 2 kolejne lata a u mnie nic się nie zmieniło!! Jestem w całkowitej dup.ie a nawet jeszcze niżej.

Wtedy 2 lata temu nie miałem poważnej sprawy karnej na karku.

Nie napawa to optymizmem....

Gdzie wobec tego będę za kolejne 2 lata?

Zapewne o tym nie napisze. Bo albo bedę w więzieniu bez dostępu do neta przez 7 lat , albo będę organoleptycznie komunikował się z robakami toczącymi w piachu moje szczątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel to ich nie czytaj..po co sie katujesz?...a przyszlosci nie da sie do konca przewidziec.Masz rodzine,syna ktorego kochasz czerp z tego sile,niektorzy nie maja nawet tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie trzyma przy życiu?

Strach przed śmiercią,resztki nadziei że , "może będzie lepiej",nie chciałbym by też rodzina cierpiała przez moją śmierć... Tyle mnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zemsta.

 

Kat- "Czas Zemsty"

"Z głębi ran

Z chaszczy, z nor

Zemsty nadszedł czas

I przemoc

Śmierć za płacz

Płacz za śmierć

Śmierć za diabła krew

- przelaną"

 

[videoyoutube=AoBWVgmP09o][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, mądrość nie jest prawdą, prawda nie jest pięknem, piękno nie jest miłością, miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza."

- Frank Zappa

 

Muzyka.Tak,to ona mnie tu trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×